Elif Dizisi Yakışıklı Oyuncu Melih Kimdir| Gerçek İsmi

Kanal 7’nin izlenme rekorkarı kıran Elif dizisinin yakışıklı oyuncusu Melih kimdir? İlker Gürsoy kaç yaşında ve İlker Gürsoy nerelidir?

İLKER GÜRSOY KİMDİR? ÖZEL YAŞANTISI

İlker Gürson kimdir? Yakışıklı oyuncu İlker Gürsoy 1987 İzmir doğumludur. Oyunculuk eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul’a gelen İlker Gürsoy  kariyerine Kaçış 1950 filmiyle başlamıştır. Ardından Kanal 7 TV’de hafta içi hergün yayınlanan Elif dizisinin Melih karakterini canlandıran İlker Gürsoy yakışıklılıyla herkesi kendine hayran bırakmıştır. Elif diziyle büyük çıkış yakalayan ve hayran kitesini geliştiren İlker Gürsoy ileride birçok dizi ve filmde rol alacağı ön görülüyor. Kıvanç Tatlıtuğ’a olan benzerliği ile bilinen İlker Gürsoy  kimi zaman başına komik olaylar gelmiştir. Kendisinin Kıvanç olduğunu inandıramayan yakışıklı oyuncu bu halinde son derece memnundur.

İlker Gürsoy hangi dizi ve filmlerde oynadı?

Kaçış 1950

Elif dizisi – Melih Karakteri

ELİF DİZİSİ MELİH KARAKTERİ KİMDİR?

Diziye sonradan katılan Melih karakteri Kenan’ın ailesinden kendi ailesinin intikamını almaya çalışan bir karakteri yansıtmaktadır. Bununla birlikte kendi öz kardeşinide arayan Melih, Meleğin kardeşi olduğu öğrenir ve dizide taşlar yerinden oynar

İlker Gürson Özel Fotoğrafları

2 Yorum

  1. Bella 20 Şubat 2018
  2. oğuzhankoçdelisi 20 Mart 2015

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın