Elif Dizisi Şarışın Hizmetici Gonca Kimdir?

Hafta içi Kanal 7 ekranlarının en çok izlenen dizisi Elif’in en beğenilen karakterlerinden biri olan Gonca kimdir? Gerçek ismi Dilara Yüzer olan güzel oyuncu kaç yaşındadır? Dilara Yüzer aslen nerelidir? Güzelliği ve oyunculu ile herkesi kendine hayran bırakan Dilara Yüzer’in biyografisi

DİLARA YÜZER KİMDİR?

27 Eylül 1993 yılında Yalova’da dünyaya gelen Dilara Yüzer aslen Yalovalıdır. Gerçek ismi Dilara olan güzel oyuncu Lise mezunudur. Yeni dizisi Elif ile herkesin merak ettiği oyuncu haline gelen Dilara Yüzer daha öncede bir çok projelerde yer almıştır. Büründüğü karakterlere çok kolay şekilde uyum sayğalan Dilara Yüzer ayrıca güzelliği ile herkesin diikatini üzerine çekmeyi başarmıştır.

DİLARA YÜZER HANGİ DİZİ VE FİLMLERDE OYNADI?

Açık Mutfak – 2009 – İvanaGecenin Kanatları – 2009
Kahve Bahane – 2009
Küçük Sırlar – 2010 – Angela
Recep İvedik 3 – 2010 – Maria
Türkan – 2010 – Gülnaz
İki Dünya Arasından – 2012 – Elif
Elif – 2014 – Gonca

ELİF DİZİSİ GONCA KİMDİR?

25 yaşında güzel alımlı bir kadın olan Gonca Emiroğlu çifliğinin hizmetçisidir. Arzu’nun kızının dadısı olarakta hizmet etmektedir. Ayrıca Arzu’nun en büyük sırdaşı ve planlarının ortağıdır. Evin yakışıklı çocuğu Selim’e platonik aşık olan Gonca ayrıca kapı dinlemelere ve dedikodulara bayılan bir karakterdir. Zengin yaşama özenen ve Arzu’nun takılarını kıyafetlerini sürekli giyen Gonca sürekli tehdit altındadır.

Dilara-yüzer-kimdir-774

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın