Elçin Atamgüç Kimdir Nereli Kaç Yaşında? Aşk ve Günah Fatma Kimdir?

Elçin Atamgüç Kimdir

Tiyatro ile oyunculuğu başarılı bir şekilde sürdürmeyi başaran Atamgüç, Türk seyircisinin sevdiği isimlerden bir tanesidir. 1966 doğumlu olan Elçin Atamgüç, gerek devlet konservatuarında gerekse okul öncesinde oyunculukla ilgili her daim güzel işler yapmış olan oyuncu, deneyimin bu sektördeki rolüne dikkat çekiyor. Elçin Atamgüç‘ün İstanbul Devlet konservatuarı mezunu olduğu birçok ünlü yapımda da rol aldığı biliniyor. Kendisinin başarılı bir oyuncu olmasını; mesleği üzerine ödül almış olmasından da anlayabilmeniz mümkün.

Elçin Atamgüç Eski Projeleri

Atamgüç, Aşk ve Günah dizisinden evvel birçok başarılı yapımda da rol almıştır. Tiyatroda yapmış olduğu işler dışında 2009 yılında ünlü dizi Aşk-ı Memnu’da rol almış; sonrasında ise 2010 yılında Yasemince kadrosuna adını yazdırmıştır. Kendisi çalışmalarına hiç ara vermemiş; 2011 yılında Akasya Durağı’nın başarılı kadrosunda yer edinmiş; 2012 yılında ise sevilen dizi Yahşi Cazibe ile ekranlarda yer almıştır. Bu televizyon yapımlarına ilaveten şüphesiz ki kendisinin birçok başarılı tiyatro oyunu olmuştur. Hıdrellez, Yıldızlar Altında Cinayet bunlardan bazılardır. Diziler dışında ayrıca Dabbe Cin Çarpması isimli filmde de rolünü başarıyla icra etmiştir. Görüldüğü gibi ödüllü oyuncu her zaman işiyle ilgili bir projede yer almıştır.

Elçin Atamgüç ‘ün Aşk ve Günah Dizisindeki Rolü

Aşk ve Günah dizisinde Fatma ismiyle rol alan Atamgüç, dizide Nesrin’in annesi rolünü üstleniyor. Başkasından bir oğlu olan kocasıyla evlendikten sonra doğan kızları Nesrin ile eşinin ölümünden sonra ciddi bir sürükleniş başlıyor. Üvey oğlu Cem’in davranışlarına katlanamayan Fatma, yanında Nesrin ile birlikte evden ayrılıyor ve eşi sayesinde hayatı kurtulan patronunun villasında müştemilata yerleşiyor. Zaten dizideki olaylar da bu taşınma işinden sonra hızla ilerlemeye devam ediyor.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın