Ekin Koç Kimdir Nereli Kaç Yaşında

Televizyon ekranlarının en genç yüzlerinden olan Ekin KOÇ, yıllardır pek çok kişinin beğenilen yüzü olmayı başarabilmiş bir karaktere sahiptir. 15 ağustos 1986 doğumlu olan Ekin KOÇ, İstanbul doğumlu olarak bilinmektedir.

Ekin Koç Kimdir

Lise zamanlarında da zaten Manavgat’ta tiyatro kulübünde olan Ekin Koç, o zamanlar hocasının beğenisini kazanamadığından dolayı devam etmemişti. Fakat Üniversite hayatında, 35 buçuk sanat akademisi adı altında, Vahide ve Altan Gördüm isimli kişilerden oyunculuk eğitimi alarak, kendi tecrübelerine yenilerini ekledi. En popüler komedyen grubu ile birlikte yeteneklerini daha fazla göstererek senaristliğe de soyunmuş ve bunu da başarı ile gerçekleştirmiştir.

Ekin Koç

Ekin Koç

Daha sonra da ilk olarak dizi hayatına 2013 yılında başladığı bilinen Ekin KOÇ, ilk olarak Sana bir sır vereceğim dizisinde rol aldığı bilinmektedir. Bu dizinin başrollerinde, izleyenler daha iyi bilecek ki, Murat Han ve Esra Ronabar yer almaktadır. Bununla birlikte Ekin KOÇ, Demet Özdemir ile birlikte, iyi bir uyum sağlayarak, dizide ki ismini altığı Tilki karakteri ile de tanınan yüzler arasında girmeyi başarmıştır.  Bu dizinin yanı sıra, 2014 yılında yayınlanmış olan Benim Adım Gültepe isimli dizide, Seyfi karakteri ile de tanınarak, dizi hayatına başarılar kazanmıştır.  Genel olarak televizyon karşısında bu isimler ile tanınan Ekin KOÇ hakkında diğer kişisel bilgiler ise aşağıdaki gibi verilmektedir.

Ekin Koç kişinin Özellikleri

Ekin Koç Doğum Tarihi:

15 ağustos 1986

Ekin Koç Boyu:

178 cm

Ekin Koç Kilosu:

73 kg

Ekin Koç Göz Rengi:

Kahverengi

Ekin Koç Burcu:

İkizler

Ekin Koç Doğum Yeri:

Antalya

Ekin Koç Eğitim Durumu:

Üniversite

Ekin Koç kişinin sosyal medya hesapları

İnstgram: https://instagram.com/ekocofficial/

Twitter : https://twitter.com/iekinkoc

Facebook : https://tr-tr.facebook.com/EkinKocFan

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın