Ecem Uzun Kimdir?

Ecem Uzun Kimdir?

Ecem Uzun 17 Haziran 1992 tarihinde İstanbul Sarıyer’de dünyaya geldi. İkizler burcu olan Ece Uzun 24 yaşındadır. Ecem Uzun’un boyu 1.56 cm, kilosu ise 48 kilodur. Ecem Uzun’un gözleri yeşil saçları ise sarıdır.

Evli olmayan Ece Uzun Hüseyin Kalkavan Lisesi’nden mezun oldu. Daha sonra Kadir Has Üniversitesi’nde tiyatro üzerine eğitim alan Ecem Uzun 8 yaşındayken Sarıyer Belediye Tiyatrosu’nda kursiyer olarak tiyatro eğitimi almaya başladı.

Reklam ve dizi projelerinde yer alan Ecem Uzun başarılı bir oyunculuk performansı sergilemektedir. Ecem Uzun şiir okumayı ve arabesk şarkılar dinlemeyi çok seviyor. Doğa içerisinde çok mutlu olan Ecem Uzun kendini en çok doğada mutlu hissediyor.

Ecem Uzun Kimdir?

Ecem Uzun’un Ekranlarla Nasıl Tanıştı?

Ecem Uzun ilk olarak 2004 yılında “Aliye” dizisiyle ekranlara merhaba dedi. Aliye dizisiyle tanınan Ecem Uzun daha sonra “Ülker” firmasının reklamlarında rol aldı.

Başarılı oyunculuk performansıyla herkesin dikkatini çeken Ecem Uzun aldığı dizi tekliflerini değerlendirerek başarılı dizi projelerinde önemli roller üstlenmiştir.

Ecem Uzun’un Rol aldığı Dizi ve Filmler Nelerdir?

Ecem Uzun’un rol aldığı dizi projeleri arasında; Aliye, Geniş Zamanlar, Gönül Salıncağı, Pulsar, Ah Kalbim ve Küçük Sırlar’dır.

Ecem Uzun’un rol aldığı filmler arasında; Buz Devri 4 (Seslendirme), Tereddüt ve Koca Dünya filmleri yer almaktadır. Ecem Uzun yen projelerle sevenlerinin karşısına çıkması bekleniyor.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın