Ece Çeşmioğlu Kimdir, Boyu Kaç, Kaç Yaşında

Ece Çeşmioğlu Kimdir?

Ece Çeşmioğlu’nun Özellikleri: Türk dizi ve sinema oyuncusu olan Ece Çeşmioğlu şu anda da Yaz’ın Öyküsü dizisinde başrol oynamaktadır. Oyunculuk hayatına 12 yaşında 2002 yılında oynamış olduğu herkes tarafından oldukça izlenen ve bolca kahkaha atılan Çocuklar Duymasın dizisiyle başlamış, devamında oynadığı İki Aile dizisindeki Ceren rolüyle de ün kazanmıştır. Sonrasındaki kariyerine ise yine çok fazla izlenen Öyle bir Geçer Zaman Ki dizisinde üstlenmiş olduğu Ayça karakterini canlandırarak oyunculuk yeteneğini gözler önüne sermiştir. Ece Çeşmioğlu’nun bugünlere kadar almış olduğu rolleri şu şekilde sıralayabiliriz:

2002 – Çocuklar Duymasın
2004 – Çocuğun Var Derdin Var
2005 – Nehir
2005 – Gümüş (Hilal)
2006 – İki Aile (Ceren Karaman)
2008 – Eyvah Halam (Asya)
2009 – Ev – Sinema Filmi
2011 – Firar (Bahar)
2012 – Öyle Bir Geçer Zaman ki (Ayça)

Aynı zamanda birçok reklam filminde de yer alan Ece Çeşmioğlu şu reklamlarda oynamıştır:

-Panda
-MP 1 Ayakkabı
-Coca Cola
-Çilek Mobilya

Ece Çeşmioğlu resimleri

Ece Çeşmioğlu’nun Doğum Tarihi:1990 yılının 20 Kasım günü gözlerini dünyaya açan Ece bebek şimdilerde 25 yaşındadır. Bu yaşlarına gelene kadar birçok eğitim görmüş ve birçok dizi ve tiyatroda yer alan Ece 12 yaşında henüz bir çocukken Çocuklar Duymasın adlı dizide rol almıştır.

Ece Çeşmioğlu’nun Boyu:1.63

Ece Çeşmioğlunun Kilosu: 45 kilo olan Ece Çeşmioğlu fit görünümüyle de ekranların yüzü haline gelmiştir.

Ece Çeşmioğlu’nun Doğum Yeri: İstanbul’da doğup, büyüyen ve hala burada ikamet eden ve aynı zamanda oynadığı dizi setlerinin de İstanbul’da olması nedeniyle yine burada olmak zorunda olan Çeşmioğlu bazen İstanbul’un trafiğinden ve kalabalığından bunalsa da İstanbul’u sevmekte ve burada yaşamaktan memnun olmaktadır.

Ece Çeşmioğlu’nun Burcu: Yay burcu olan Ece Çeşmioğlu burcunun çoğu özelliğini taşımakta ve yansıtmaktadır. Yay burcu ne kadar sorumsuz diye bilinse de Çeşmioğlu bu sorumsuzluğunu hiçbir şekilde oyunculuk kariyerine yansıtmamakla birlikte oldukça düzenli ve disiplinli bir çalışma temposuna sahiptir.

Ece Çeşmioğlu’nun Göz Rengi: Mavi

Ece Çeşmioğlu’nun Eğitimi: Güzelliği ve oyunculuk yeteneği ile herkesi kendine hayran bırakan ve ekranların yeni yüzü olan başarılı Ece Çeşmioğlu Mimar Sinan Üniversitesinde Tiyatro eğitimi alarak kendini geliştirmiş ve küçük yaşta başlamış olan oyunculuk yeteneğini geliştirmiştir.

Ece Çeşmioğlu ailesi

Ece Çeşmioğlu ailesi

Ece Çeşmioğlu’nun Kullanmış Olduğu Sosyal Medya Hesapları:

Facebook: https://tr-tr.facebook.com/EeceCesmioglu

Twitter: https://twitter.com/ececesmiiioglu

İnstagram: https://instagram.com/ececesmioglu/

Gelen Aramalar : 

  • Ece Çeşmioğlu vikipedi
  • Ece Çeşmioğlu kimdir
  • Ece Çeşmioğlu boyu
  • Ece Çeşmioğlu estetik
  • Ece Çeşmioğlu kaç yaşında
  • Ece Çeşmioğlu nereli
  • Ece Çeşmioğlu annesi

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın