Ebru Şallı Kimdir?

Ebru Şallı Kimdir?

Ebru Şallı 15 Ocak 1977 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen İzmirli olan Ebru Şallı oğlak burcudur. Ebru Şallı’nın boyu 1.69 cm, kilosu 52’dir. Gözleri mavi olan Ebru Şallı’nın saç rengi siyahtır.

Eski eşi Harun Tan’dan boşanan Ebru Şallı önce Sinan Akçıl’la daha sonra Cem Yılmaz’la aşk yaşadı. Şu an bekar olan Ebru Şallı 1996 yılında İstanbul Nişantaşı Kız Lisesi’nden mezun olduktan sonra eğitim hayatını sonlandırdı.

39 yaşındaki Ebru Şallı 1993 yılında fotomodelliğe başladı. 1995 yılında Queen of Turkey yarışmasında Türkiye güzeli seçilen Ebru Şallı 1995 ile 2003 yılında pek çok meslekte yer aldı. Oyunculuk, sunuculuk ve fotomodellik mesleğini yürüttü.

ebru-salli-kimdir

Ebru Şallı’nın Kariyeri

Ebru Şallı fotomodellik yaparken dizilerde de rol aldı. Emrah’ın “Unutabilsem” dizisinde rol alan ünlü fotomodel “Belalım Benim” ve “Gölge Çiçeği” gibi dizilerde de rol aldı.

2002 yılında evlendikten sonra podyumları bırakma kararı alan Ebru Şallı hamile kaldıktan sonra “Hamilelikte Sağlıklı ve Güzel Kalmak” adlı bir kitap yazdı. Ebru Şallı pilates için egzersiz videoları hazırladı. 2006 yılından bu yana televizyon programları sunan Ebru Şallı şu an TV8’depilatesle ilgili program sunmaktadır.

Ebru Şallı’nın Evlilikleri

Ebru Şallı ilk evliliğini Ozan Orhon’la 1997 yılında yaptı. 1998 yılında boşanan Ebru Şallı ikinci evliliğini 2002 yılında Harun Tan’la yaptı. 11 yıllık evliliğini 2013 yılında sonlandıran Ebru Şallı’nın Beren ve Pars adında iki oğlu vardır.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın