Duygu Şen Kimdir?

Duygu Şen Kimdir?

Duygu Şen 25 Mart 1985 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 31 yaşında olan güzel oyuncu aslen İstanbulludur. Oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde alan Duygu Şen aldı eğitimler sonrasında kendini geliştirerek başarılı bir oyuncu olmuştur.

Ailesinin oyuncu olması ile ilgili büyük katkıları olan Duygu Şen, ilkokulda okurken Türk Halk Müziği ve tiyatroya yakın bir ilgi duymuştur. Lise eğitimini alırken aynı zamanda tiyatro kulübüne de giriş yapan Duygu Şen oyunculuğu tercih ederek bu alanda oldukça başarılı olmuştur.

İkizler burcu olan Duygu Şen’in boyu 1.75 cm, kilosu ise 56’dır. Gözleri ve saçları kahverengi olan Duygu Şen evli değildir.

Duygu Şen Kimdir?

Duygu Şen’in Oyunculuk Kariyeri

Duygu Şen ilk olarak “Hayat Bilgisi” dizisiyle ekranlara merhaba dedi. Daha sonra “Aşkın Mucizeleri” adındaki bir dizide rol alan Duygu Şen hızlı bir şekilde başarılı oyunculuk performansı ile dikkat çekmiştir. Duygu Şen yüzmeyi, araba sürmeyi, bisiklet sürmeyi ve paten kaymayı çok seviyor.

Duygu Şen’in Rol Aldığı Dizi Ve Filmler

Duygu Şen’in rol aldığı dizi ve filmler arasında; Hayat Bilgisi, Aşkın Mucizeleri, Büyük Buluşma, Tövbekar, Çocuğun Var Derdin Var, Yürekte Sızı, Pars Kiraz Operasyonu, Eksik Etek, Çemberin Dışında, Yaban Gülü, İçimdeki Yabancı, Geniş Aile, Hicran Yarası, Harem, Moskova’nın Şifresi, Şefkat Tepe Ve Kanıt Ateş Üstünde adlı dizi ve filmler bulunmaktadır.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın