Dizi Oyuncusu Siyasetçi Mehmet Aslan Kimdir?

Oyunculuk kariyerinde büyük başarılara imza atan Mehmet Aslan kimdir? Mehmet Aslan kaç yaşındadır? Mehmet Aslan MHP siyasetçisi mi?

Mehmet Aslan kimdir? Mehmet Aslan nerelidir? Mehmet Aslan MHP

1983 doğumlu olan Mehmet Aslan 10 yaşından itibaren Paris’te yaşamaya karar vermiştir. Paris’te büyük sıkıntılar yaşayan yakışıklı oyuncu Fransız’cayı su gibi öğrendikten sonra Fransa’da hayatını düzene sokmuştur. Lise hayatını Paris’te geçiren Mehmet Aslan ardından Boston Üniversite’sinde okumuş son iki sınıf kala ise Yeditepe Üniversitesi’ne geçiş yapmıştır. Üniversite hayatı sona erdiği sıradan babasını karaciğer rahatsızlığından kaybetmiştir.

Mehmet Aslan’ın kariyeri

Türkiye’ye kesin dönüş yaptıktan sonra rol aldığı dizilerde dikkat çeken yakışıklı oyuncu Mehmet Aslan Show Tv’de çok uzun dönem yayınlanan, “Doktorlar” dizisinde oynayarak kariyerinin en iyi dizisini çıkarmıştır. 2008 yılında Sinem Kobal ile birlikte başrolünü paylaştığı “Ayakta Kal” filmi ile geniş bir hayran kitlesine sahip olmuştur.

Son olarak siyasete atılarak, MHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı görevine gelen Mehmet Aslan, Devlet Bahçeli’nin onayı doğrultusunda millet vekili adayı olacağını açıklamıştır. Siyasete büyük ilgisi bulunan Mehmet Aslan olumlu yorumlar karşısında ilk adımları atmaya başlamıştır.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın