Diyar Pala Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Müzik dünyasının sevilen isimlerinden Diyar Pala kimdir? kaç yaşında ve nerelidir?

Diyar Pala Kimdir? Kaç Yaşında Nereli?

Diyar Pala 1981 yılında Londra’da doğmuş bir isimdir.Türk bir ailenin çocuğudur.Sanata olan meraklı nedeniyle İngiliz televizyonlarında dizilerde ve küçük rollerde oynamıştır.Seyehat ederken şarkı söylemeyi çok seven biridir.Birçok ülkeye ziyaret gerçekleştirmiştir.Bunlardan başlıcaları Hollanda, Japonya, Mısır, Maceristan gibidir.

Ziyaretler neticesinde farklı kültürleri görme duyma imkanı bulmuştur.Bu gittiği ülkelerle ne gibi farklılıklar olduğunu anlayarak kendi tarzıyla müzikler yapmıştır.2007’nin son zamanlarında Yeni bir Flow isimli albüm yayınlamıştır.Albüm hem Türkiye’de hemde İngiltere’de dinleyenlere sunuldu.Hayatla ilgili sevinçlerini, üzüntülerini bu albümde dile getirmiştir.Farklı farklı rap müzik ustalarınla çalışma fırsatı bulmuştur.Arabesk ezgileri ve rnb melodilerini birleştirip kendi tarzını yaratmış ve milyonlar tarafından dinlenen bir isim haline gelmiştir.Albümleri ise şöyledir :2010 – Nomad (Büyülü Kutu) Sesizlik Feat Diyar Pala 2010 – Diyar Pala (Original) 01. İntro 02. No 03. Baba 04. Bensiz Yapama 05. İllegal Yoldayım Feat. Nomad 06. Pompalamasyon 07. Yerin Altında Feat. Patron & RapAngels 08. Şerefsiz Feat. Sansar Salvo 09. Aşık Olmuşum Feat. Gülşah Akçay 10. Yeşilimi Ver 2009 – Nomad & Indigo (HipHop AskI) Yildiz Savaşları – Nomad & Indigo feat Diyar Pala 2009 – Berke (Kac insan) 7/24 Feat Diyar Pala & Big.O 2009 – Nomad a.k.a BigO (Tutuldu Dili Sanatin) iksir Kadehte Feat Diyar Pala 2008 – Diyar Pala (Single) Bunalim Feat Indigo 2008 – Beat Makine (Babil) Vur Keyfin Dibine – Feat Sansar Salvo, Zahriyan, Diyar Pala & Big.O 2007 – Diyar Pala (Yeni Bir Flow) 01. Yeni bir Flow 02. Zaman Gelip Geciyor 03. Biraz Aci Tat 04. Azdiracaksin 05. Hani Nerdeler (Feat Emir) 06. Anla 07. Para Bul (Feat RapAngels) 08. Bak Simdi Ne Haldeyim (Feat Cashflow & Domino) 09. Dur Hop Frenle (Feat Patron Flex) 10. Ben Bir Sanatciyim 11. Nerdesin (Feat Claire) 12. IsrarCash (Feat Cashflow) 13. Kaderim (Feat Zahriyan & Shaman) 2006 – Diyar Pala (Single) Hikayeler Feat Emir.

Bizde kimdirki ailesi olarak Diyar Pala Kimdir? yaşı kaç nereli sorularına cevap verdik başarılı şarkıcıya tüm kalbimizle başarılar diliyoruz.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın