Dilara Gönder Kimdir? Kaç Yaşında Nereli?

Özellikle Güzelliğinle ve başarılı sunuculuğunla dikkat çeken Dilara Gönder Kimdir? kaç yaşında nereli merak ediyorsanız doğru yerdesiniz.

Dilara Gönder Kimdir? Kaç Yaşında Nereli?

Güzel Oyuncu ve Tv sunucusu olan Dilara Gönder 17 Haziran 1983 Yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir.Babasının iş durumu sebebinle 6-7 yaşlarına kadar Almanya’da yaşamıştır.Daha sonra ailesi ile beraberce Türkiye’ye dönmüş ve İzmir iline yerleşmiştir.İzmir Bornova Anadolu lisesinde liseyi bitirmiş ardındanda Yeditepe Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümünü başarıyla gectmiştir.

Dilara gönderin hobileri arasında keman çalmak, resim yapmak ve masa tenisi oynamak vardır.

Dilara Gönder 2004’te 2.sınıf öğrencisiyken hem tecrübe kazanmak hem de iş hayatına atılmak için FB TV’ de Musıc Box isimli programla sunuculuk hayatına başladı. 2005’in sonunda haber okudu. Lig TV’de 2,5 yıl çalıştıktan sonra TRT’de Formula 1’e geçti. F1 2010 sezonunun başından itibaren başarılı röportajlar gerçekleştiren Dilara Gönder, kariyerine NTV Spor’da sunduğu programlarla devam etmektedir.

Bizde başarılı ve güzel sunucu ve oyuncuya başarılarının devamını dileriz Dilara Gönder sevenlerinin merak ettiği tüm sorulara cevap buldunuz.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın