Deniz Can Aktaş Kimdir?

Deniz Can Aktaş Kimdir?

Deniz Can Aktaş 14 Eylül 1992 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Aslen İzmirli olan yakışıklı oyuncu Deniz Can Aktaş’ın boyu 1.78’dir. 74 kilo ağırlığında olan yakışıklı oyuncu Deniz Can Aktaş başak burcudur.

Gözleri ve saçları kahverengi olan Deniz Can Aktaş oyunculukla ilgili eğitim almak için konservatuar okumayı tercih etmiştir. Konservatuar eğitimini tamamlayan Deniz Can Aktaş Best Model adlı yarışmaya girmiştir.

Oldukça ideal bir fiziği olan yakışıklı oyuncu “Best Model” yarışmasının ardından dizilerde de rol almaya başlamıştır. Deniz can Aktaş evli değildir.

Deniz Can Aktaş Kimdir?

Deniz Can Aktaş Ekranlarla Nasıl Tanıştı?

Deniz Can Aktaş “Best Model” yarışmasının ardından oyunculuk kariyerini geliştirebilmek için dizi projelerinde yer almaya başladı.

Deniz Can Aktaş ilk defa kamera karşısına “Tatlı Küçük Yalancılar” adlı diziyle geçti. Bu dizide birçok ünlü oyuncuyla yer alan Deniz Can Aktaş dizide lise oyuncusunu canlandırmıştır.

Deniz Can Aktaş’ın Rol Aldığı Dizi Ve Filmler

Deniz Can Aktaş genç ve başarılı oyunculardan biridir. Ekran kariyerini ilerletmek isteyen başarılı ve yakışıklı oyuncu Deniz Can Aktaş oyunculuğuyla sektörde ilgi çekmeyi başardı.

Deniz Can Aktaş’ın rol aldığı ilk dizi 2015 yılındaki “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisidir. Deniz Can Aktaş 2016 yılında “Hayat Bazen Tatlıdır” dizisinde rol almış ve ekranlarda başarılı bir oyunculuk performansı sergilemiştir. Deniz Can Aktaş şu an herhangi bir projede yer almamaktadır.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın