Deniz Barut Kimdir?

Deniz Barut Kimdir, Deniz barutun biyografisi ve hayatı hakkında herşey sadece sitemizde bulunmaktadır.

Deniz Barut Kimdir? Kaç Yaşında Nereli?

Deniz Barut 29 Mart 1983 yılında Denizli’de doğmuş bir isimdir.Eğitim hayatını İzmir’de Ege Üniversitesi Spor Akademisi’nde başarıyla bitirmiştir. Kendine has bir güzelliği ve buğulu gözlere sahip olan Deniz Barut 1997 yılında katıldığı Elite Model Look güzellik yarışmasında ikinci olmasıyla güzelliğini belgelemiştir. Aynı yarışmadan birinci çıkan güzel Sedef Avcı, üçüncü çıkan güzel ise Aysun Kayacıydı. Yarışmadan üçüncülükle ayrıldıktan sonra podyumlara çıkmaya başlamıştır.

Podyumlarda çalıştıktan sonra oyunculuğa olan ilgisini farkedip oyunculuk alanında kariyer yapmaya karar veren güzel model Deniz Barut Şahika Tekand Studio’da oyunculuk eğitimi alarak oyunculuğa başlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini Kaybolan Yıllar adlı dizide gerçekleşmiştir. Kaybolan Yıllar dizisinin ardından Anneler ve Kızlar dizisinde oynamıştır. Ekranlarda sevilerek izlenen Lale Devri dizisinden oyuncu Serenay Sarıkaya’nın ayrılması üzerine diziye Azra Doğan karakterini canlandırmak için Deniz Barut girmiştir. Lale Devri’nde oynayarak adından sıkça söz ettirmiştir.

Deniz Barut, ilk görüşte aşık olduğunu belirttiği Şafak Bakkalbaşıoğlu ile 2005 yılında dünya evine girmiştir.2 Tane çocukları bulunmaktadır.

Bizde Deniz Barut ve ailesine mutluluklar diliyoruz.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın