Demet Özdemir Kimdir?

Demet Özdemir Kimdir?

26 Şubat 1992 yılında Kocaeli’de dünyaya gelen Demet Özdemir 3 çocuklu bir ailenin en küçük çocuğudur. Annesi ve babası ayrılan Demet Özdemir daha sonra annesi ve ablasıyla İstanbul’a yerleşmiştir.  Ablası işe girip çalışmış ve Demet Özdemir’i kolejde okutmuştur. Küçük yaşta annesi ve babası boşanan Demet Özdemir daha sonra Bengü’nün dans grubuna girerek okulu bırakmak zorunda kalmıştır. Akşam Lisesi’ne devam ederek mezun olan Demet Özdemir okul hayatını bu şekilde tamamlamıştır.

Demet Özdemir Kimdir? Demet Özdemir Nereli Kaç Yaşındadır?

Demet Özdemir’in Sanat Hayatı

Demet Özdemir ilk olarak Bengü’nün dans kadrosunda işe başlamış ve 1.5 yıl burada çalışmıştır. Daha sonra kısa bir süreliğine “Efes Kızları” ile dans ederek hayatına devam eden ünlü oyuncu Mustafa Sandal’ın “Ateş Et” ve “Unut” klibinde dansçı olarak rol aldı.

2012 yılında Pegasus reklamlarında boy göstermeye başlayan Demet Özdemir 2013 Aralık ayında “Blue Jean” dergisinin takviminde yer alarak önemli bir başarıya imza attı.

Demet Özdemir’in Rol Aldığı Filmler Ve Diziler

Oyunculuğa ilk olarak “Sana Bir Sır Vereceğim” dizisiyle başlayan ve ekranlarla buluşan Demet Özdemir’in rol aldığı diziler arasında Kurt seyit ve Şura, Çilek Kokusu ve No:309 yer almaktadır.

Demet Özdemir Tut Sözünü adlı sinema filminde başrol oyuncusu olarak rol aldı. İlk sinema filmi olan Demet Özdemir hala No:309 adlı dizide oyunculuk kariyerine devam etmektedir.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın