Demet Gül Kimdir?

Demet Gül 19 Nisan 1982 tarihinde Almanya’da dünyaya geldi. Gurbetçi oyunculardan biri olan Demet Gül’ün boyu 1.63 cm, kilosu ise 60’tır. Gözleri kahverengi saçları ise kızıl olan Demet Gül koç burcudur.

Demet Gül Almanya’da Falckenberg Schule München Sahne Sanatları Performans Bölümü üzerine eğitim aldı.  Demet gül’ün bir tane kardeşi vardır. Türkiye’de oyunculuk ile tanışan Demet Gül okulunun tamamladıktan sonra bir filmde rol almıştır.

Demet Gül annesi ve babası 1960 yılında Almanya’ya göç eden gurbetçi bir ailenin kızıdır. Demet Gül’ün annesi ile babası Almanya’da tanışıp evlenmiş ve iki çocukları olmuştur.  Annesinin oyunculuk konusunda desteğini gören Demet Gül başarılı bir oyuncudur.

Demet Gül Kimdir?

Demet Gül’ün Oyunculuk Kariyeri

Demet Gül ilk olarak “Almanya’ya Hoş Geldiniz” adını taşıyan bir filmde rol almış ve ekranlara merhaba demiştir.

Dizi ve sinema oyunculuğu hedefleri olan Demet Gül değişik karakterlerde oyunculuk yapmayı planlamaktadır. Senaryo da yazan Demet Gül rol aldığı dizilerle adını daha da duyurmayı başardı.

Demet Gül’ün Rol Aldığı Diziler Ve Filmler

Demet Gül’ün rol aldığı dizi ve filmler arasında; Ulan İstanbul, Sekiz Saniye ve Almanya’ya Hoş Geldiniz adlı projeler bulunmaktadır.

Demet Gül şu an “Aşk Laftan Anlamaz” adlı dizide rol almaktadır. Show Tv’de yayınlanan dizide Demet Gül canlandırdığı karakterle dikkatleri çeken bir oyunculuk performansı sergilemektedir.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın