Cihan Sipahi Kimdir? Güllerin Savaşı Sercan Badur Kaç Yaşında Nerelidir

Cihan Sipahi, Sercan Badur’un canlandırdığı, Güllerin Savaşı isimli dizinin başrol karakterlerinden biridir. Bu karakteri canlandıran Sercan Badur, 30-10-1990 İstanbul doğumlu, dizi oyuncusudur. Pek çok dizi ve filmde rol almış genç oyuncu, Güllerin Savaşında canlandırdığı bu karakter ile başarılarına bir yenisini daha eklemiş ve Türk seyircisinin gönüllerini fethetmiştir.

Cihan Sipahi Kimdir? Güllerin Savaşı Sercan Badur Kaç Yaşında Nerelidir

İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamlayan ve Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünde okuyan oyuncu, gelecek vadeden ve tercih edilen oyuncular arasında yerini almıştır.

Güllerin Savaşı adlı dizide Sercan Badur’un canlandırdığı, Cihan Sipahi karakterinde, bir çocuk oyununda sakatlanmış, tavan arasında ve herkesten uzak yaşayan bir genci, Gülfem karakterinin kardeşini canlandırmaktadır. Cihan Sipahi bu tek kişilik dünyasında sadece Gülru adında bir kızla görüşmektedir ve ona umutsuzca aşıktır. Bu rol sayesinde başarılarını pekiştiren oyuncunun, daha pek çok başarılı işlere imza atacağı düşünülmektedir.

Sercan Badur Hakkında Genel Bilgi

Doğum yeri: İstanbul

Doğum tarihi: 30-10-1990

Boy: 1.74cm

Kilo: 68kg

Saç rengi: Orta kestane

Göz rengi: Kahverengi

Sercan Badur’un Oynadığı Diziler

– Üçte Bir

– Karanlıktakiler

– Atlı Karınca

– Öyle Bir Geçer Zamanki

– Güllerin Savaşı (Cihan Sipahi)

Sercan Badur Twitter

sercan badur ikizi,cihan sipahi gerçek adı,cihan sipahi twitter,sercan badur instagram,cihan sipahi kimdir,ömer hekimoğlu,cihan sipahi ekşi,güllerin savaşı

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın