Ceyda Tepeliler Kimdir?

Ceyda Tepeliler Kimdir?

Ceyda Tepeliler 14 Aralık 1986 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 30 yaşında olan ünlü oyuncu aslen İstanbullu’dur. Ceyda Tepeliler’in göz rengi yeşil, saç rengi ise kumraldır. Ceyda Tepeliler’in boyu 1.70 cm kilosu ise 54 kilodur. Ceyda Tepeliler şu an evli olmayıp Cem Kılıç ile sevgilidir.

Ünlü oyuncu eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde almıştır. Burada oyunculuk ile ilgili eğitimler almıştır. Ünlü oyuncu Pera Güzel Sanatlar Akademisi’nden mezun olmuştur.

ceyda-tepeliler-kimdir

Ceyda Tepeliler’in Oyunculuk Kariyeri

Ceyda Tepeliler birçok projede yer almış ve zaman içerisinde beğenilen oyuncular arasına girmeyi başarmıştır. 2009 yılında “Aile Reisi” adlı dizide yer alan ünlü oyuncu kariyerine ilk adımı atmış oldu.

Daha sonra pek çok dizide boy gösteren Ceyda Tepeliler 2010 yılında “Karadağlar” dizisinde oynamıştır. 2011 yılında “Dinle Sevgili” dizisinde oynayarak daha da tanınan Ceyda Tepeliler 2009 yılında “Zoraki Başkan” dizisinde rol almıştır.

Ceyda Tepeliler 2012 yılında “İşler Güçler”, 2013 yılında “İnadına Yaşamak”, 2014 yılında “Hayat Yolunda”, 2015 yılında “Şehrin Melekleri” dizisinde rol aldı. Ünlü oyuncu 2016 yılında “Yüksek Sosyete” adlı dizide başarılı bir performans yürütmektedir.

Ceyda Tepeliler’in Hobileri

Dizilerin sevilen oyuncusu Ceyda Tepeliler bale yapmak ve keman çalmak sevdiği hobilerin başında gelmektedir. İyi bir araba ve motor sürücüsü olan oyuncu rol aldığı dizilerde başarılı bir oyunculuk performansı sergilemektedir.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın