Ceyda Kırıcı Kimdir?

Ceyda Kırıcı Kimdir?

Ceyda Kırıcı, 1 Nisan 1995 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. Lise öğrenimini tamamlamasının ardından eğitimine devam etmedi. 1.70 boyunda ve 53 kilo ağırlığında olan Kırıcı’nın kahverengi gözleri vardır. Kumral bir tene sahiptir ve koç burcudur.  Ceyda Kırıcı’nın özellikleri, agresif ve açık sözlü olmasıdır.

Ceyda Kırıcı Kimdir?

Ceyda Kırıcı’nın Televizyon Hayatı

Ceyda Kırıcı şu an çalışmamaktadır. 2014 yılında ‘Bu Tarz Benim’ adlı yarışma programına katılmış ve bu programda kendisini pek fazla tanıtamamıştır. Ardından 2015 yılında ‘Kısmetse Olur’ evlendirme programına katılmıştır. Burada geniş bir kitleye hitap eden Kırıcı, giydiği cesur kıyafetler ve Adnan Kızıltaş ile olan beraberliğinden dolayı adından sıkça söz ettirmiştir.

Program formatına göre 7 gelin adayı ve 7 damat adayı bir ev içerisinde 12 saat vakit geçirerek, taliplerini arıyorlar. Ceyda Kırıcı, bir birlikteliği varken yarışmadan elendi ve daha sonra tekrar geldi. Ardından programdan kovulduğu ve dayak yediği gibi iddialar konuşulmaya başlandı fakat net bir bilgi hala yok.

Ceyda Kırıcı, instagramda oldukça geniş bir kitleye hitap ediyor. Bir süre ekranlarda görünmedi ve hayatına kimseyi almadı. Kendisi adına açılan fan grupları ise yadırganamayacak derecede fazla rağbet görüyor. Uzun bir aradan sonra yeniden ekranlara dönmeye karar veren Ceyda Kırıcı’nın televizyon hayatı, Esra Erol’un evlendirme programı ile devam ediyor. 2017 yılında bu programa katıldı ve kendisine gelen talipler de oldukça fazla.

 

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın