Ceyda Düvenci Kimdir?

Ceyda Düvenci Kimdir?

Ceyda Düvenci 16 Nisan 1977 yılında Bursa’da dünyaya geldi. Aslen Selanikli olan ünlü oyuncu 39 yaşındadır. Koç burcu olan Ceyda Düvenci dizi ve sinema oyuncusudur. İsmail Düvenci ile Zümrüt Düvenci’nin tek çocuğu olan Ceyda Düvenci’nin babası Selanikli annesi ise Kırklarelilidir.

İlkokul, ortaokul ve liseyi Bursa’da okuyan ünlü oyuncu üniversiteyi Marmara Üniversitesi’nde okur. İktisat fakültesini bitiren Ceyda Düzenci dizi, film ve reklamlarda oyunculuk yapmıştır.   Ceyda Düvenci’nin boyu 1.72 cm’dir. 65 kilo ağırlığındaki ünlü oyuncunun gözleri ela, saçları ise açık kahverengidir.

ceyda-duvenci-kimdir

Ceyda Düvenci’nin Rol Aldığı Dizi Ve Filmler

Ceyda Düvenci’nin rol aldığı tiyatro oyunları, Sürmanşet, Ayşe Opereti ve 3.Türden Yakın İlişkiler’dir.

Rol aldığı film ve dizilerden bazıları; Babam Ve Ailesi, Buyur Burdan Yak, Maral, Aşkın Kanunu, Acemi Gladyatör, Şen Yuva, Ejder Kapanı, Kasırga İnsanları, Parça Pinçik, Dikkat Bebek Var, Sil Baştan, Tatlı Kaçıklar, Mirasyediler, Mühim Olan Aşkımız, Ruhsar ve Zalim’dir.

Ceyda Düvenci’nin Evlilik Hayatı

Ceyda Düvenci ilk evliliğini 2000 yılında Kaan Girgin ile yaptı. 2002 yılında boşandıktan sonra Ceyda Düvenci ikinci evliliğini 2008 yılında Engin Akgün ile gerçekleştirdi.

2013 yılında Engin Akgün ile olan evliliğinden bir kızı olan Ceyda Düvenci 2013 tarihinde eşinden boşandı.

Ceyda Düvenci 3. evliliğini 19 Aralık 2015 tarihinde ünlü oyuncu Bülent Şakrak’la gerçekleştirerek tekrar dünya evine girdi.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın