Celal Pir Kimdir?

Celal Pir kimdir? Celal Pir nereli, Celal Pir kaç yaşında, göz ve saç rengi nedir, Celal Pir vikipedi, evlimidir? sevgilisi veya eşi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak ettikleriniz kimdirki.com da..

Yazar kadromuz ile birlikte Celal Pir biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Celal Pir

Celal Pir, 1961 yılında İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Haydarpaşa Lisesi’ni bitirdi. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV bölümünden 1982 yılında mezun oldu.

Hürriyet, Milliyet ve Sabah gazetelerinin değişik bölümlerde çalıştı. Daha sonra da Kanal 6 ve Kanal D televizyonlarında görev yaptıktan sonra 1996 yılından itibaren NTV’de Haber Merkezi’nde sunucu olarak çalıştı.

2012 yılında Star TV’ye geçtikten sonra sabahları Bugün Programı’nı Jülide Ateş’le birlikte sundu. Günümüzde de hala Star TV’de Haftasonu Haberleri’ni sunmaktadır.

Celal Pir, Honda marka nc 700 motorsiklet sahibidir.

Celal Pir, evlidir. 2 kız çocuğu vardır.
Celal Pir burcu nedir:
Celal Pir mesleği: Spiker
Celal Pir kaç yaşında: 57
Celal Pir ölüm tarihi:
Celal Pir biyografisin de eksiklik veya eklemek istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın