Cansu Tosun Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Ünlü Model aynı zamanda Dizi oyuncusu olan güzelliği ve şirin halinle adından söz ettiren Cansu Tosun Kimdir? Kaç Yaşında nereli?

Cansu Tosun Kimdir?

Cansu Tosun 26 Ocak 1988 yılında Almanya’da dünyaya gelmiş bir isimdir.Aslen Kayserilidir.Annesinin 16 yaşlarındayken babasının ise 22 yaşlarındayken Almanya’ya geldiğini belirtmiştir.Annesi Mağazada görevli bir isim babası ise Almanya’da bir Postanede yöneticilik yapmaktadır.Nurnberg’de bulunan Operada tam 13 yıl kadar bale eğitimini almıştır.Lise bitiminle beraber baleyi bırakmış onun yerine Hip hop dansları konusunda bilgi almıştır.Kücük yaşlardan itibaren fotomodellik yapmıştır.Ünlü markalarla çalışmıştır.Fırat isminde bir ikiz kardeşi bulunmaktadır.

Oyunculuğa olan ilgisinle beraber Almanya’da iken Şebnem Özberk ile tanışmıştır.Onun sayesinde hiç gitmediği İstanbul’a gitmiştir.Birçok Ünlü yerden oyunculuk konusunda başarılı bir eğitim almıştır.Bunlardan biri BKM mutfak ekibi diğeri ise Ümit Çıkraktır.Profesyonel olarak fotomodel olan kişi 2011 tarihinde Trt ekranlarında gösterilen Küçük Hanımefendi isimli diziyle hem oyunculuk hemde tv hayatına adım atmıştır.

Esas adından söz ettirmesi Kanal D ekranlarında yayınlanan Kayıp Şehir isimli diziyle olmuştur.O dizide Zehra ismini canlandırmıştır ve sevilmiştir.Dizi çok fazla bölüm olmasada az bir bölüm ile ekranlara veda etmiştir ekranda olduğu zaman önemli bir izleyici kitlesine sahip dizi olmuştır.Bu dizinin yayınlanma tarihi 2012’dir.2013 tarihinde ise Bugünün saraylısı isimli dizide rol almıştır.

Film hayatına atılması ise 2014 tarihinde oldu.Bu fiminde ismi İksir dedemin sırrıdır.

Oynadığı Dizler ve Filmler:
2011 – 2012 – Küçük Hanımefendi
2012 – 2013 – Kayıp Şehir
2013 – Bugünün Saraylısı
2014 – İksir: Dedemin Sırrı

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın