Cansu Taşkın Kimdir Kaç Yaşında Sosyal Medya Hesapları

 Cansu Taşkın’ın Hayatı: Son zamanlarda televizyon ve sosyal medyanın gündeminde fazlaca yer alan ve birçok insanın ilgiyle takip ettiği Cansu Taşkın ilk olarak Best Model Of Turkey adlı yarışmada haksızlığa uğradığını ve yarışmaya hile karıştığını iddaa ederek ağlamaya başlamasıyla tanınmıştır. Cansu Taşkın daha sonra Engin Akyürek’le adı birlikte anılarak gündeme tekrar gelmiştir. İlk kez İzmir fuarında 16 yaşındayken podyuma çıkmıştır ve bazı yarışmalara katılmıştır. Modeller arasında en ince bele sahip olan Taşkın en ince belli model olarak ün salmıştır. 2000’de Kanal D Miss Turkey 3. güzeli olmuştur ve profesyonel olarak mankenlik yapmaya başlamıştır.

Cansu Taşkın Kimdir

Takip T programı olan Taşkın Qüfür adlı sinema filminde başrol oyuncusu olmuştur. Mankenlik yapan Taşkın vücut ölçüleriyle oldukça fazla bir şekilde dikkat çekmektedir. Vücut ölçüleri 90-56-92 olan Cansu Taşkın instagram ve twitter gibi sosyal medya hesaplarında oldukça fazla dikkat çekmektedir ve bu şekilde insanların ilgisini çekmeyi başarabilmiştir.

cansu taşkın resimleri

cansu taşkın resimleri

Best Model Of Turkey adlı yarışmada ağlayarak dikkat çeken Cansu Taşkın Tuğba Melis Türk’ün birinci seçilmesine gözyaşları içinde itiraz etmiştir. Yarışmadan sonra psikolojisinin bozulduğunu söyleyen Cansu yarışmanın favorisinin kendisinin olduğunu ve kendisine haksızlık yapıldığını söylemiştir. Best Model’in internet üzerinden yaptığı oylamada kendisinin birinci seçildiğini söyleyen Cansu Taşkın yarışmada podyumda yürürken herkesin kendisini ayakta alkışladığını belirterek yarışmanın kendisi için hayal kırıklığı yarattığını ifade etmiştir. Cansu Taşkın Mehmet Ali Erbil’in sunduğu Çarkıfelek adlı yarışmaya süper mini bir etekle katılarak da isim yapmaya devam etmiştir.

Paylaştığı fotoğraflar oldukça fazla dikkat çeken Cansu Hürriyet gazetesinden Sibel Arna’ya yaptığı bir röportajında hem uzun boylu hem de kıvrımlı olduğunu ve yüzünün de güzel olduğunu söyleyerek kendisinin bir hazine olduğunu söylemiştir. İnce beli ile dikkat toplayan Cansu Taşkın vücut ölçüleriyle oldukça fazla dikkat çekmekte ve gündemde kalmaya devam etmektedir. Qüfür adlı yapımda başrolü alması da dikkat çekici bir şeydir ve insanlar Cansu Taşkın kimdir kaç yaşında nereli sosyal medya hesapları nelerdir konularını dikkatli bir şekilde takip etmektedirler. İnternet fenomeni ve en ince belli model olarak dikkat çeken Cansu Taşkın gündemde kalmaya ve adından söz ettirmeye devam etmektedir. İnternet alemi üzerinde belli bir hayran kitlesine sahip olan Cansu Taşkın dikkat çekmeye devam etmektedir.

cansu taşkın yeni resimleri

cansu taşkın yeni resimleri

Cansu Taşkın’ın Doğum Tarihi: Cansu Taşkın’ın doğum tarihi 15 Kasım 1992’dir ve 23 yaşındadır.

                Cansu Taşkın’ın Boyu: Cansu Taşkın’ın boyu 1.82’dir.

                Cansu Taşkın’ın Kilosu: Kilosu ise 53’tür.

                Cansu Taşkın’ın Göz Rengi: Göz rengi kahverengi olan Cansu Taşkın’ın saç rengi de kahverengidir.

                Cansu Taşkın’ın Burcu: Burcu akrep olan Taşkın imeşhur internet fenomenleri arasındadır.

                Cansu Taşkın’ın Doğum Yeri: Doğum yeri İstanbul olan Taşkın aslen Bulgaristan göçmenidir.

                Cansu Taşkın’ın Eğitimi: Cansu Taşkın lise mezunudur ve üniversiteye hazırlanmaktadır.

                Cansu Taşkın’ın Sosyal Medya Hesapları:

Instagram : https://instagram.com/cansutaskin1/

Twitter : https://mobile.twitter.com/cansutaskin

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın