Caner Toygar Kimdir?

Caner Toygar Kimdir?

Caner Toygar, 1 Ocak 1980 tarihinde, memleketi Adana’da dünyaya geldi. Maddi durumu orta seviyede olan bir aile yapısı içinde büyüdü. Kendisini bu anlamda geliştirme yolunda ilerledi. Eğitim hayatı pek parlak sayılmayan Caner Toygar, liseden sonra eğitime devam etmedi. Bu süreçten sonra sürekli çalıştı. 2012 yılında ise kendisini derin üzüntüye boğan bir olay yaşadı ve abisi Tamer Toygar’ı kaybetti.

Caner Toygar kimdir, Caner Toygar nereli, Caner Toygar kaç yaşında, Caner Toygar boyu, Caner Toygar vikipedi

Caner Toygarın Televizyon Serüveni

2003 yılında dönemin en çok konuşulan ve sıklıkla takip edilen programlarından olan ‘Benimle Evlenir Misin?’, Caner Toygar’ın ilk televizyon macerası oldu. Onun sayesinde program daha popüler bir hale geldi ve programda aşk yaşadığı Tülin Koca için ciddi mücadeleler verdi. İkilinin ilişkisi o dönemin en çok konuşulan konuları arasındaydı ve bir evlilik geçirdiler. Evlilikleri uzun sürmeyerek ayrılma kararı aldılar. Caner Toygar, katıldığı bir televizyon programında Tülin Koca’ya sinirlenerek kafasında bardak kırdı ve uzun süre gündemden düşmedi.

2009 yılında ‘Naber Fıstık’ adında bir albüm çıkardı fakat beklediği ilgiyi göremedi. Albümünden beklediği sonucu alamayınca, oyunculuğa yöneldi. ‘Lanetli Anahtar’ ve ‘Çiçekçi Kız’ adında iki televizyon projesi içinde yer aldı fakat diziler tutmadığı için kısa sürede final yapmak zorunda kaldı.

Beklediği ilgiyi göremeyen Caner, küçük bir köfteci dükkanı açtı. Şimdilerde ise Esra Erol’un evlendirme programına katıldı ve dikkatleri yeniden üzerine çekmeyi başardı.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın