Caner Kurtaran Kimdir? Kanal D Bir Deniz Hikayesi Caner Kurtaran Kaç Yaşında Nereli

26-10-1978 İstanbul, doğumlu olan Caner Kurtaran, ilk ve orta öğrenimini İstanbul’da yapmıştır. Daha sonra Eskişehir’de konservatuarı kazanarak eğitimini yapmak üzere oraya gitmiştir. Ancak İstanbul’dan uzun süre ayrı kalamayıp bir yıl sonra, Mimar Sinan Üniversitesine kaydını alarak İstanbul’a geri dönmüştür.

Bu üniversitede Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünü bitirerek eğitimini tamamladıktan sonra, İstanbul devlet tiyatrosu ile sözleşme yapmıştır. İki yıldan biraz daha uzun bir süre, İstanbul devlet tiyatrocusu olarak çalıştıktan sonra, dizi sektöründe şansını denemek istemiştir.

Caner Kurtaran Kimdir? Kanal D Bir Deniz Hikayesi Caner Kurtaran Kaç Yaşında Nereli

Caner Kurtaran ilk olarak Kırık Kanatlar adlı dizide rol alarak, dizi oyunculuğuna başlamıştır.  Bir öğretmeni canlandırdığı bu dizi, genç oyuncu için iyi bir tecrübe olsa da, gerçek anlamda tanınmasını ve halkın beğenisini kazanmasını sağlayan dizi Yaprak Dökümüdür.

Bu dizide canlandırdığı Şevket rolü ile gönülleri fetheden Caner Kurtaran bu dönemden sonra, çok tercih edilen isimler arasına girmeyi başarmıştır. Son olarak Bir Deniz Hikayesi dizisinde oynamaya başlayan sanatçı, bu dizide Semih karakterini canlandırmaktadır.

Caner Kurtaran Kimdir? Kanal D Bir Deniz Hikayesi Caner Kurtaran Kaç Yaşında Nereli

Caner Kurtaran Hakkında Genel Bilgi

Doğum yeri: İstanbul

Doğum tarihi: 26-10-1978

Boyu: 1.80

Kilosu: 75

Saç rengi: Siyah

Göz rengi: Yeşil

Caner Kurtaran’ın Oynadığı Diziler

– Öğretmen rolü ile Kırık Kanatlar

– Şevket rolü ile Yaprak Dökümü

– Mehmet rolü ile Aşk Ve Ceza

– Ahmet rolü ile Sırat

– Kaan rolü ile Gün Akşam Oldu

– Araf Zamanı

– Böyle Bitmesin

– Çırağan Baskını

– Acil Servis

– Bir Deniz Hikayesi

caner kurtaran Twitter

caner kurtaran kiminle evli,caner kurtaran evlimi,caner kurtaran sevgilisi,caner kurtaran biyografi,caner kurtaran oynadığı diziler,caner kurtaran instagram

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın