Canan Ergüder Kimdir Kaç Yaşındadır

Canan Ergüder’in Hayatı: Kanal D ekranlarında yayınlanan Güllerin Savaşı adlı dizide başrol oyuncularından biri olan Canan Ergüder bu dizide Gülfem Sipahi karakterine hayat vermektedir. Düzgün bir fiziğe sahip olan güzel oyuncu başarılı bir oyunculuk kariyerine de sahiptir. Behzat Ç adlı dizide de rol alan oyuncu bu diziyle birlikte oldukça fazla bir şekilde dikkat çekmiştir. Dedesi Recai Ergüder paşa’dır.

Babası Sinan Ergüder’dir.Yemeğe çok düşkün olan bir özelliğe sahip olan ünlü oyuncu yemek yapmayı da sevmektedir ve güzel yemek yapabilmektedir. İleri bir zamanda bir mekan açma isteği bulunan ünlü oyuncu bu işe girme isteğindedir. 2007 yılında Binbir Gece adlı dizide Eda karakterine, 2009 senesinde Bıçak Sırtı adlı dizide Serra adlı karaktere, 2010-2012 senesinde Behzat Ç adlı dizide Esra adlı karaktere ve 2014 yılından beri de Güllerin Savaşı adlı dizide Gülfem Sipahi adlı karaktere hayat vermiştir.

Canan Ergüder Kimdir Kaç Yaşındadır

Behzat Ç Seni Kalbime Gömdüm adlı sinema filminde Esra karakterine can vermiş, Babam İçin adlı sinema filminde Mina adlı karaktere can vermiştir. Galip Derviş, Atlılar gibi yapımlarda da rol alan oyuncu tiyatro oyunlarında da rol almıştır. Canan Ergüder kimdir kaç yaşındadır gibi sorular ünlü oyuncunun hakkında en çok merak edilen konulardan bazılarıdır. Ünlü oyuncu hem eğitim yaşamında hem de oyunculuk hayatında başarılı bir kariyer ortaya koymuş kariyerini belli bir çizgide ilerletmiştir.

canan ergüder resimleri

canan ergüder resimleri

Behzat Ç adlı dizide oynadığı Savcı Esra adlı karakterle birlikte dikkat çekmiş ve oyunculuktaki başarısını kanıtlayarak ekranların sevilen karakterlerinden biri haline gelmiştir. Sevilen oyuncu güzelliğiyle de beğeni toplamıştır ve insanların severek izlediği oyunculardan biri haline gelmiştir. Ekranda oynatılan diziler için aranan oyunculardan biri olan ünlü oyuncu başarılı bir oyunculuk sergileyerek pek çok dizide rol oynamayı başarmıştır.

Canan Ergüder’in Doğum Tarihi: Ünlü oyuncu 15 temmuz 1977 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Canan Ergüder’in Boyu: Boyu 1.61’tir.

Canan Ergüder’in Kilosu: Ergüderin kilosu 49’dur.

Canan Ergüder’in Göz Rengi: Güzel oyuncunun göz rengi yeşildir.

Canan Ergüder’in Burcu: Yaşı 37 olan ünlü oyuncu yengeç burcundandır.

Canan Ergüder’in Doğum Yeri: En tanınmış oyunculardan biri olan ve sevilerek takip edilen Canan Ergüder’in doğum yeri İstanbul’dur.

Canan Ergüder’in Eğitimi: Lise eğitimini Üsküdar Amerikan Lisesinde tamamlayan oyuncu Franklin and Marshall College’de sosyoloji eğitimi almıştır. Bununla birlikte tiyatro eğitimi de alan ünlü oyuncu 14 sene Amerika’da yaşamış ve burada 4 sene garsonluk yapmıştır. Amerika’da bir de evlilik yapan ünlü oyuncu yüksek lisans eğitimini de burda tamamlamıştır. Actors  Studio hayat boyu üyeliğini kazanan oyunculardan biri olmuştur.

Canan Ergüder’in Sosyal Medya Hesapları:

Twitter  : https://mobile.twitter.com/ergudercanan

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın