Burcu Özberk Kimdir?

Genç  oyuncumuz Burcu Özberk kimdir nerelidir kaç yaşındadır.

Burcu Özberk Kimdir?

İlk olarak muhteşem yüzyıl adlı dizi de kendini gösteren genç bir oyuncumuzdur. Dizi oyunculuğuna kendini adayan Özberk, 1 Ocak 1990 doğumlu olduğu bilinmektedir. Kanal D dizi hayatında ikincisine hazırlanmış ve rolünü almış olan Özberk, kanal D tabiri ile hırçın kızımız olarak tanınmaktadır. Eskişehir’de dünyaya gelen Özberk, alınan bilgilere göre, üniversite hayatına, Ankara’da bulunan Hacettepe Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünde devam etmiştir.

Ankara Devlet Konservatuarı bölümü 3. Sınıfta iken ise, Muhteşem yüzyıl adlı Kanal D dizisinde, Huri Cihan Sultan rolü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış bir başarılı oyuncu olarak bilinmektedir.

Güneşin Kızları adlı dizi de tekrar ekranlarda yüzünü gösteren Burcu Özberk, daha bilinmeyen pek çok tiyatroda başarılar elde ettiği de kayıtlarda bulunmaktadır.

Burcu Özberk Nereli?

Burcu Özberk, televizyon ekranlarının yeni yüzü olarak bilindiğinden dolayı kendine ait tam net bilgi bulunamamaktadır. Fakat bilgiler edindikçe bu konuda hakkında eklemeler yaparak sizleri bilgilendireceğiz. Asıl soru Burcu Özberk nerelidir konusunda geldiğimizde ise, Eskişehir doğumlu olduğu kayıtlardan görünmektedir. Sizlerde daha fazla bilgi için sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Burcu Özberk Kaç Yaşındadır?

Yapılan araştırmalara göre Kanal D dizi oyuncusu olan Burcu Özberk, 1990 yıl doğumlu olup, 25 yaşında olduğu bilinmektedir. Genç ve güzel oyuncu, dizi oyunculuğunda pek çok başarısı ile izleyicilerin sevgisini kazanmakta olup, 2015 yılında olan güneşin kızları adlı dizisinde hayranları ile buluşarak 25 yıllık bir hayat macerası ile hayatını sürdürmeye devam etmektedir.

Diğer ünlüler ve haklarında bulunan tüm bilgiler için, farklı başlıklarda bulunan makalelerimizi inceleyebilirsiniz.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın