Burcu Kıratlı Kimdir?

Burcu Kıratlı Kimdir?

23.07.1989 yılında dünyaya gelen Burcu Kıratlı 27 yaşındadır. Burcu Kıratlı’nın boyu 1.67 cm, kilosu ise 49 kilodur. Aslan burcunda olan Burcu Kıratlı’nın göz ve saç rengi kahverengidir. İstanbullu olan ünlü oyuncu Ata Koleji’nde ilk eğitimine başlamıştır. Ortaokulu Beşiktaş Koleji’nde okuyan ünlü oyuncu liseyi Bebek Yeni Yıldız Koleji’nde tamamlamıştır.

Üniversiteyi Yeditepe Üniversitesi’nde okuyan ve iyi bir dereceyle okulundan mezun olan ünlü oyuncunun anne babası Burcu Kıratlı henüz 4-5 yaşlarındayken ayrılmıştır. Üniversite eğitiminden sonra küçük küçük roller almaya başlayan ünlü oyuncu oyunculuk eğitimi alabilmek adına Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim almıştır. Burcu Kıratlı bekardır.

Burcu Kıratlı’nın Oyunculuk Kariyeri

Burcu Kıratlı ilk oyunculuk kariyerine 2 yıl boyunca görev aldığı “Elde Var Hayat” dizisi ile başlamıştır. Bu dizinin ardından yükselişe geçen Burcu Kıratlı “Su ve Ateş” filminde büyük bir başarıya imza atarak herkes tarafından çok konuşulur hale geldi.

“Peri Masalı” filmi ile yine dikkatleri çekmeyi başaran ünlü oyuncu film için saçlarını kazıttı ve herkes tarafından çok merak edilen biri haline geldi.

burcu-kiratli-kimdir

Burcu Kıratlı’nın Oynadığı Dizi ve Filmler

2010 yılında oyunculuk kariyerine başlayan Burcu Kıratlı 2010 yılında “Elde Var Hayat”, 2013 yılında “Su ve Ateş”, 2013 yılında “Peri Masalı”, 2014 yılında “Diriliş Ertuğrul”, 2015 yılında “Bizim Hikaye” ve 2016 yılında “Aşk ve Mavi” projelerinde rol almıştır.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın