Burcu Binici Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Ekranların sempatik oyuncularından biri olan Burcu Binici Kimdir? tüm biyografisi.

Burcu Binici Kimdir? Kaç Yaşında Nereli?

Burcu Binici 6 Temmuz 1986 yılında Erzurum’da doğmuştur.Ailenin en küçüğüdür.1 tane abisi ve 2 tanede ablası vardır.Aslen İse Rize’nin şirin ilçesi Hemşin’li bir ünlüdür.Çocukluğu babasının işi nedeniyle Aydın’da geçti.Çünkü babası orada görev yapıyordu.İlkokulu Ekrem Çiftçi İlköğretim Okulunda bitirdikten sonra Aydın Lisesine gitmiş ve orada liseyi bitirmiştir.5 Yaşından itibaren dansa olan özel ilgisi vardır.Şan eğitimi alan bir ünlüdür.

Lise bitimi Sonrası Aydın’dan tekrar Erzurum’a babasının işi dolayısıyla geri dönmesinle beraber tekrar Erzurum’a gitmiş ve orada Banka’da 6 ay kadar çalışmıştır.Oyunculuğa başlamadan önce bir çok işte çalışmıştır.Anadolu Ateşi ekibinde bulunan bir hoca tarafından keşfedilip ardından ekibe dahil olmuştur.1 Yıl kadar Anadolu Ateşinde dans etmiştir.

Oyunculuk hayatınla tanışması Bir Bulut Olsam adlı diziyle beraber olmuştur.2007 tarihindeki bu dizide Gülengül karakterini canlandırmıştır.

Ardından 2010 tarihinde Sensiz Yaşayamam isimli dizide rol almıştır.Bu dizide Başrol oyuncusu olarak oynamıştır.Yine aynı Yıl Dürüye’nin Güğümleri isimli dizide oynama başarısı göstermiştir.

Burcu Binici 18 Temmuz 2011 tarihinde Yönetmen Eray Koçak ile dünya evine girmiştir fakat 2 ay sonrada boşanmışlardır.

Bizde başarılı Oyuncu Burcu Binici’ye onu ekranlarda daha fazla görmeyi arzu ettiğimizi sitemiz aracılığı ile belirtiyoruz.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın