Burak Deniz Kimdir?

Burak Deniz Kimdir?

Burak Deniz  20 Ekim 1989 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Terazi burcu olan ünlü oyuncu  Burak Deniz 28 yaşındadır. Küçük yaşta annesi ve babası boşanan Burak Deniz çocukluk dönemini ailesinden uzakta yaşadı.

Üniversite eğitimini sanat tarihi üzerine alan  Burak Deniz’in boyu 1.83 cm, kilosu ise 76’dır. Saç rengi siyah olan Burak Deniz’in göz rengi koyu kahverengidir. Burak Deniz evli olmayıp Büşra Develi ile mutlu bir ilişki yaşamaktadır.

Burak Deniz

 

Burak Deniz’in Oyunculuk Kariyeri Nasıl Başladı?

Herkes tarafından merak edilen oyunculardan biri haline gelen Burak Deniz ilk olarak 2011 yılında yayınlanan “Kolej Günlüğü” adını taşıyan dizide rol almış ve ilk oyunculuk tecrübesini bu dizi sayesinde gösterme fırsatı bulmuştur.

Oyunculuk alanında hızlı bir ilerleme kaydeden Burak Deniz duyarlı ve kendine güvenen bir isimdir.

Burak Deniz’in Rol Aldığı Dizi Ve Filmler

Burak Deniz’in rol aldığı dizi ve filmler arasında; Kolej Günlüğü, Sultan, Kaçak, Tatlı Küçük Yalancılar ve Gecenin Kraliçesi dizileri bulunmaktadır. Burak Deniz şu an Show Tv’de yayınlanan ve herkes tarafından çok beğenilen “Aşk Laftan Anlamaz” dizisinden başrol oyuncusu olarak rol almaktadır.

Burak Deniz “Aşk Laftan Anlamaz” adlı dizide Hande Erçel’le birlikte rol almakta ve Murat karakterini canlandırmaktadır.

Herkes tarafından çok sevilen yakışıklı oyuncu Burak Deniz oyunculuk kariyerindeki basamakları başarıyla tırmanarak önemli görevlerde rol almaktadır.

 

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın