Bu Tarz Benim Aygün Aydın Kimdir?

Show TV’de yayınlanan Bu Tarz Benim programının en iddialı yarışmacılarından biri olan Aygün Aydın kimdir? Aygün Aydın aslen nereli ve kaç yaşındadır? İşte Bu Stil Benim yarışmacısı  Aygün Aydın’ın biyografisi ve özgeçmişi

AYGÜN AYDIN KİMDİR?

1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Aygün Aydın 1.70 boyunda 50 kiloda alımlı ve güzel bir bayandır. Bu Tarz Benim 2.sezonunun formatı değişmesi ile birlikte Bu Tarz Benim’en iddialı yarışmacı haline gelen Aygün Aydın’ın göz rengi ela saç rengi ise kahve rengidir.Ten rengi kumral olan Aygün Aydın güzelliği ile bir çok yapımcının ilgisini çekmiştir.

aygün-aydın-kaç-yaşında-774

Beykent Üniversite’sinde TV haberciliği bitiren Aygün Aydın ilk olarak Mustafa Ceceli’nin ‘Şeker’ şarkısı klibinde oynamış ardından modellik yapmıştır. Oyunculuk ve müzik eğitimi alan Aygün Aydın Bu Tarz Benim programıyla büyük çıkış yakalamıştır.

14 Şubat’ta evlenme teklifi alan ardından programın formatı değişmesi ile birlikte sevgilisinin kıskançlık krizlerine maruz kalan Aygün Aydın magazin dünyasının gündemini büyük ölçüde meşgul etmeyi başarmıştır.

 

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın