Biran Damla Yılmaz Kimdir Kaç Yaşındadır

Biran Damla Yılmaz Kimdir?

Biran Damla Yılmaz 1986 tarihinde dünyaya gelmiştir. Oyunculuk hayatı çok fazla geçmişe dayanmayan oyuncu ilk başta Ada adındaki filmde kendini gösterme şansı bulmuştur.

Bu dizideki rolünün sonrasında çok popüler olan filmlerden biri olan Çılgın Dershane serisinin dördünde oynamıştır. Boyu 1.64 olan oyuncunun kilosunda 55-56 kilodur. Show Tv ekranlarındaki Beyaz Yalan dizisinde Nesrin karakterini oynamış dizi daha sonra final yapmıştır. Dizi’nin final yapmasında birçok dizide olduğu gibi reytinglerin payı da bulunmaktadır.

Biran Damla Yılmaz Kaç Yaşındadır?

Biran Damla Yılmaz şu anda 29 yaşındadır. Güzel oyuncu oyunculuk deneyiminin fazla olmamasına rağmen oldukça iyi bir performans sergilemektedir. Son oynadığı dizi olan Kırgın Çiçekler dizisindeki performansı ile ekranları doldurmaktadır. Dizi ve Filmlerdeki oyunculuk başarısı ile beraber ATV’nin iddiası büyük yapımlarından biri olan Kırgın Çiçekler adındaki dizinin kadrosuna dâhiloldu. Bu dizide Eylül karakterini canlandıran oyuncu Gecekondu ’da annesi ve aynı zamanda Üvey babası ile birlikte yaşamaktadır.

Biran Damla Yılmaz Nerelidir?

Biran Damla Yılmaz doğma büyüme İstanbulludur. İlkokul, ortaokul, lise ve üniversite eğitimlerini İstanbul’da alan ve tamamlayan güzel oyuncu yeni başladığı bu oyunculuk sektöründe başarılı bir performans sergileyerek izleyicileri memnun etmektedir. Henüz yeterli deneyimi olmamasına rağmen iyi bir oyunculuk eğitimi ve yeteneğine sahiptir. Sergilediği performans ile ileride de başarılı işlerin altına imza atacağını kanıtlar nitelikte bir oyunculuğa sahiptir. Kendisini her gün gelişmekte olan bu oyunculuk alanında biraz daha geliştirerek istediği esas hedeflerine ulaşması daha kolay olacaktır. Hedeflerine ulaşma yolundaki en büyük yardımcıları ailesi ve arkadaşları olacaktır. Kendisini geliştirmeye oyunculuk eğitimleri ile başlaması daha doğru bir adım olacaktır. Böylece zaten iyi bir durumda olan oyunculuğu eğitim sonrasında daha da iyi bir hal alacak ve daha başarılı işlerde rol alma imkânına sahip olacaktır.

Biran Damla Yılmazın Özellikleri: oyunculuğa yeni başlayan güzel bu alanda başarılı ve eğitimli olduğunu yetenekleri ile herkese kanıtlamıştır.

Biran Damla Yılmazın Doğum Tarihi: 1986

Biran Damla Yılmazın Boyu: 1.64 m

Biran Damla Yılmazın Kilosu: 55-56

Biran Damla Yılmazın Göz Rengi: yeşil

Biran Damla Yılmazın Doğum Yeri: İstanbul

Biran Damla Yılmazın Eğitim Durumu: Üniversite

Biran Damla Yılmaz’ın sosyal medya hesapları

Twitter: https://twitter.com/@Bdamlayilmaz

İnstagram: https//instagram.com/@bdamlayilmaz

Biran Damla Yılmaz Resimleri

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın