Bir Deniz Hikayesi Hakan Emre Kızılırmak Kimdir? Emre Kızılırmak Nerelidir?

Kanal D’nin yeni dizisi Bir Deniz Hikayesi dizisi başrol oyuncusu Emre Kızılırmak nereli,boyu, yaşı, kilosu, oynadığı diziler ve oynadığı filmler hakkında biyografi vikipedi tüm detayları ile yazımızda..

Emre Kızılırmak, çocukluk döneminde basketbol ve müzik ile uğraşmıştır. 6 yaşında basketbol oynamaya başlaması üzerine 20 yaşına kadar İzmir Spor ve Balçova Belediyesi gibi çeşitli basketbol takımlarında görev almıştır. Basketbol oynamayı çok seven Emre, bunun yanı sıra ortaokul dönemlerinde müziğe olan bağlılığını keşfetmiştir. Müziğe olan ilgisini şan dersleri ile gidermeye çalışmıştır.

Emre KIZILIRMAK Resimleri için Tıklayınız !!

Emre KIZILIRMAK Resimleri için Tıklayınız !!

Lise yıllarında çeşitli rock gruplarında solistlik ve gitar çalma girişimleri bulunmaktadır. Emre Kızılırmak Eskişehir Anadolu Üniversitesi Spor Yüksek Okulu Reaksiyon Bölümü’nü birincilikle kazanmıştır. Üniversiteden başarılı bir şekilde mezun olmuştur. Erasmus projesi ile birlikte Slovenya ülkesine gitmiştir. Ljubljana Üniversitesi’nde gerekli eğitimi görmüştür. Üniversite zamanlarında okulun yanı sıra ek gelir olarak reklam projelerinde görev almıştır. 2007 senesinde Best Model Türkiye yarışması ile tanınmıştır. Yarışma içerisinde ikinci olmayı başaran genç aday hızını alamamıştır. 2008 senesinde ise Güney Kore’ye giderek Manhunt İnternational adında podyum mankeni yarışmasına katılmıştır.

En İyi Podyum Modeli seçilmeyi başarmıştır. Yarışma alanında istediği başarıyı elde ettikten sonra profesyonel anlamda oyunculuk kariyerine başlamıştır. Aşk Bir Hayal adlı diziyle oyunculuk serüveni başlamaktadır. Peri Masalı sinema filmi ile devam eden oyunculuk kariyeri Kara Para Aşk dizisinde üstlendiği Levent karakteri sayesinde büyük hayran kitlesi oluşturmayı başarmıştır. Göstermiş olduğu etkili performans sayesinde Bir Deniz Hikayesi dizisinde rolü kapmayı başarmıştır.

Bir Deniz Hikayesi Dizisinde rol alan Emre Kızılırmak hayranları boyunu, yaşını ve kilosunu merak ediyorlar. Bununla birlikte Emre Kızılırmak hakkında detaylı bir araştırma yapmaya çalıştık. 1.94 boyunda olan yakışıklı oyuncumuz 77 kilogram olmaktadır. Bir Deniz Hikayesi dizisinde oyuncumuz Emre, baba rolünü üstlenecektir. Dizi içerisinde Hakan karakteri ismini taşıyacaktır. 33 yaşında ve genç olduğunu belirten Emre, dizi içerisinde iyi işler çıkartacağını söylüyor.

Bir Deniz Hikayesi Emre Kızılırmak (Hakan) nereli, kimdir, boyu, kilosu, biyografi vikipedi:

Doğum Tarihi : 1983
Doğum Yeri :Ankara
Yaşı:32
Kilosu: 80 Kg
Boyu: 1.93 M
Eşi :Sevda Kızılırmak

Emre Kızılırmak’ın oynadığı diziler :

2009 ile 2011 yıllarında Aşk bir hayal dizisinde Altay karakteri ile rol almıştır.

2011 yılında Dedektif Memoli dizisinde Memoli karakteri ile yer almıştır.

Peri Masalı 2013 yılında

Kara Para Aşk 2014 yılında Levent karakteri ile rol almıştır.

Sevilen oyuncu şimdi ise Bir Deniz hikayesi dizisinde rol alacaktır.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın