Beyaz Yalan Dizisi Alara Melek Kimdir? Adı, Yaşı

Ekranların en çok izlenen dizisi Beyaz Yalan’ın en dikkat çeken karakteri Alara Melek kimdir? Gerçek Adı  Deniz Baysal olan güzel oyuncu kaç yaşındadır? Deniz Baysal aslen nerelidir? İşte oyunculuğu ile herkesi kendine hayran bırakan Deniz Baysal’ın biyografisi

DENİZ BAYSAL KİMDİR? BİYOGRAFİSİ

Genç ve başarılı oyuncu Deniz Baysal 5 nisan 1991 İzmirdoğumludur. İLk ve orta öğrenimii Karşıyaka İlköğretim okulunda okumuştur. Ardından ise Teğmen Ali Rıza Akıncı Anadolu Lisesinde liseyi okuyup mezun olmuştur. Sonra 10 yıl boyunca Karşıkaya Belediye tiyatrosunda oyunculuk yapmıştır.

deniz-baysal-sevgilisi-741

Hala ise Celal Bayar Ünv. Uluslararası Ticaret bölümünde okumaktadır. Genç oyuncu ilk olarak Kayıp şehir dizisinde seyirci karşısına çıkmıştır. Burdaki oyunculuğuyla fark edilince Kaçak gelinlerde oynamaya başladı. Bu dizide de oyunculuğuyla  hem seyircilerin hem yapımcıların yoğun derecede ilgisini çekmiştir. Genç olduğu kadar güzelliğiyle oyunculuğuyla da uzun süre gündemde kalacağa benziyor. Genç ve başarılı oyuncu şu sıralar ise başrollerini Kutsi ile paylaşacağı Beyaz Yalan isimli projeye hazırlanıyor.

DENİZ BAYSAL’IN OYNADIĞI DİZİLER

-Derin Sular

-Kayıp Şehir

-Aşk ekmek hayaller

-Kaçak Gelinler

-Beyaz Yalan

1 Yorum

  1. hilal 17 Ekim 2015

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın