Bestemsu Özdemir Kimdir?

Bestemsu Özdemir Kimdir?

Bestemsu Özdemir 20 Nisan 1992 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 26 yaşında olan güzel oyuncu Bestemsu Özdemir ‘in annesi ve babası kendisi 2 yaşındayken boşanmışlardır.

Annesiyle babası ayrıldıktan sonra dedesi ile bir süre yaşayan Bestemsu Özdemir  Özel Fransız Lisesi’nde lise eğitimi almıştır. Daha sonra İ.T.Ü moda tasarımı bölümünü kazanan Bestemsu Özdemir’in boyu 1.73, kilosu ise 53 kilodur.

Bestemsu Özdemir mücevher tasarımı bölümünde okumak istemesine rağmen o dönemde geçirdiği rahatsızlık sonrasında okulunu bırakmak zorunda kalmıştır.

Bestemsu Özdemir evli değildir. Bestemsu Özdemir’in saçları ve gözleri kahverengidir. Bestemsu Özdemir kara kalem ve yağlı boya resimleri de yapmaktadır.

Bestemsu Özdemir Kimdir?

Bestemsu Özdemir’in ekran Hayatı

Modacılık ve resim konularının yanı sıra oyunculuk ile ilgili eğitimlerde alan Bestemsu Özdemir  modellik de yapmıştır.

Bir ajansa kaydolan Bestemsu Özdemir modellik yaparken Cem Tatlıtuğ ile tanışarak oyunculuğa geçiş yapmıştır.  Bestemsu Özdemir Mavi Jeans reklamlarında da rol almıştır.

Bestemsu Özdemir’in Rol Aldığı Dizi Ve Filmler

Bestemsu Özdemir’in rol aldığı dizi ve filmler arasında; Sakarya Fırat, İstanbul Hatırası, Kara Para Aşk, Analar ve Anneler, Tabula Rosa, Biz Size Döneriz ve Kırlangıç Fırtınası yer almaktadır.

Bestemsu Özdemir pek çok dizi ve film projesinde yer almış başarılı bir oyunculudur. Dış görüntüsüyle de büyük ilgi toplayan Bestemsu Özdemir düzgün fiziği ve profesyonel oyunculuk kariyeri ile dikkat çekmektedir.

 

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın