Beş Kardeş dizisi Sait Kimdir? Gerçek ismi ve yaşı

Kanal D’nin yeni dizisi Beş Kardeş oyuncusu Sait’i canlandıran Serkan Keskin kimdir? Serkan Keskin kaç yaşındadır? Serkan Keskin nerelidir? Dizinin ana karateri Sait kimdir?

BEŞ KARDEŞ SAİT (SERKAN KESKİN) KİMDİR?

1977 doğumlu Serkan Keskin meslek hayatına doğum büyüdüğü İzmit’te başlamıştır. İlk olarak 1998 ve 2001 yılları arasında İzmit Tiyatro salonun irili ufaklı roller alarak oyunculuk kariyerine başladı. Birçok ünlü yıldızla çalışan Serkan Keskin’in en iyi rol aldığı proje kuşkusuz Leyla ile Mecnun oldu. 2013 yılında İsmail Abi karakterini canlandırmaya başlayan Serkan Keskin seyirci tarafından en sevilen karakter oldu. Samimi tavırları kadar oyunculu ile büyük bir hayran kitlesi oluşturan usta oyuncu ardından Beş Kardeş dizisinde başrol oyunculuğu kaptı. Beş Kardeş dizsinde Sait karakterini canlandıran Serkan Keskin mahallenin balıkçısı olarak bilmektedir. Dükkanından kazandığı üç beş kuruşla ailesini kardeşlerini geçindiren Sait kardeşlerini okutarak hayat boyu onlara destek vermiştir. Evin yemeğini, çamaşırını, ütüsünü yapan Sait aynı zamanda kardeşlerinin tüm sorunlarıyla ilgilenmektedir. Abisi arkasına alan kardeşlerinin tembelleşmemesi için evde dislini hiç bir zaman bırakmamıştır.

Tertemiz bir adam olarak bilinen Sait yani Serkan Keskin ahlaklı ve dürüst tavırlarıylada tüm seyirciyi yine kendine hayran edecektir. Ama kalbine olan aşk yarası onu her zaman derinden etkileyecektir. Beş Kardeş dizisiyle yeniden çıkış yapmaya hazırlanan Serkan Keskin yine kendinden çok söz ettirecektir.

İşte Serkan Keskin’in Özel Hayatı

Serkan Keskin kimdir?  25.11.1977 tarihinde doğmuş olup Oyunculuk işiyle uğraşmaktadır.

Serkan Keskin kaç yaşındadır? 25.11.1977 tarihinde doğmuş olup 38 yaşındadır.

Serkan Keskin nerelidir? Serkan Keskin Türkiye vatandaşıdır. Serkan Keskin İzmitlidir.

Serkan Keskin’in en beğenilen dizisi ve oyuncu karakteri Leyla ile Mecnun’da İsmail Abi karakteridir.

Serkan Keskin’in Hiç Görmediğiniz Fotoğrafları

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın