Beş Kardeş Dizisi Aziz Kimdir? Gerçek Adı ve Yaşı

Kanal D’nin yeni başlayan dizisi Beş Kardeş’in sevilen karakterlerinden olan Aziz’i canlandıran Fatih Artman kimdir? Yakışıklı oyuncu Fatih Artman kaç yaşındadır? Fatih Artman aslen nerelidir?

Fatih ARTMAN Kimdir?

Fatih ARTMAN 1988 yılında Ankara’da doğmuştur. Star TV’de yayınlanan Behzat Ç. adlı dizide Harun karakteri ile ünlenen Fatih Artman, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Anasanat Dalı Oyunculuk Bölümü son sınıf öğrencisidir. Öğrenciliği tamamlamadan görev aldığı tiyatro oyunlarında beğenilen, Behzat Ç. dizisinin ardından da birçok filmde rol alan Fatih ARTMAN, canlandırdığı klasik taş fırın erkeği ve abur cubura olan hayranlığıyla kendisini sevdirdi.

fatih-artman-kimdir-2144-kimdirki

İlk sinema deneyimi ile 2010 yılında tanışan Fatih ARTMAN, Behzat Ç. dizisi ekibi ile Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm filminde görev aldı. Ardından Behzat Ç. Ankara Yanıyor (2013) ve Bana Masal Anlatma (2014) filmlerinde rol aldı.

Beş Kardeş Aziz Kimdir?

Kanal D’nin yeni dizisi Beş Kardeş’in en sempatik karakterlerinden biri olan Aziz’in dizide tam dört kardeşi bulunmaktadır. Abisi Sait’in ilk başlarda sözünden çıkmayan Aziz ilerleyen bölümlerde Sait’i büyük zorlukların içerisine sokucak. Araba tutkunu olan Aziz sempatik tavırlarıyla seyirciyi kendine hayran bırakacak.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın