Berna Keklikler Kimdir?

Berna Keklikler Kimdir?

Berna Keklikler, 25 Şubat 1989 tarihinde Almanya’da dünyaya geldi. Fakat daha sonra kardeşi ile birlikte İstanbul’a taşındı. 3 senedir de İstanbul’da ikamet etmektedir. Keklikler, 1.76 cm uzunluğunda ve 61 kilo ağırlığındadır. Gözleri siyah, saçları kahverengi ve burcu balıktır.

Berna Keklikler, eğitimini ekonomi alanında gördü ve 2011 yılında Almanya’da bir güzellik yarışmasına katıldı. Miss Turkuaz Germany güzellik yarışmasında birinciliği göğüsledi. Crunch, fitness ve yüzme sporlarına ilgi duyan Keklikler, modellik ve oyunculuk ile uğraşıyor.

Berna Keklikler’in Televizyon Hayatı

TV8 kanalında yayınlanan Göz6 programı, birincilerini direk olarak Survivor 2017’ye götürecekti. Berna Keklikler de Survivor hayalini gerçekleştirebilmek için bu programa katıldı. 2016 yılının Eylül ayında başlayan programa katılan Keklikler, programın sonlarına doğru finale kalmayı başardı. Daha sonra Kızlar Takımı’nın şampiyonu oldu ve Erkekler Takımı’ndaki Erdi ile birlikte Survivor 2017’ye katılma şansı yakaladı. Berna Keklikler’in televizyon hayatı Survivor ile devam etti. Survivor’a katılma sebebini ise maceracı ve savaşçı ruhuna bağlıyor. Aynı zamanda doğaya çok düşkün olduğunu belirten Keklikler, ada şartlarına da kısa sürede uyum sağlayabileceğini ifade ediyor ki nitekim de öyle.

Berna Keklikler sinemaya oldukça düşkün bir yapıya sahip. Aynı zamanda başta buz pateni, bale, voleybol ve yüzme olmak üzere daha birçok spor dalı ile yakından ilgileniyor. Haftanın her günü spor yapmayı kesinlikle ihmal etmiyor.

 

 

 

 

 

 

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın