Berk CANKAT Kimdir Nereli Kaç Yaşında

Berk CANKAT Kimdir

Sizlere bahsedeceğimiz Berk CANKAT aslında, çoğu kişi tarafından Güzel Köylü dizisinden tanındı öyle değil mi? Aslında diğer bireylerimizde pek çok farklı televizyon dizisinde tanımış olabileceklerdir. Kısaca, Berk CANKAT hakkında bilgiler vermek gerekirse eğer, sizlere şu şekilde bilgiler sunabiliriz.

Televizyon sektörünün yakışıklı oyuncuları arasında yer alabilen Berk CANKAT, 9 Mayıs 1984 yılı olarak Ankara doğumlu bir erkek oyuncu olarak bilinmektedir. 185 boyunda olan Berk CANKAT, Bilkent Üniversitesinde üniversite eğitimi alarak, Grafik Tasarımcısı olarak mezun olmuştur. Grafik tasarım bölümünden mezun olan Berk CANKAT, Daha sonra da 35 buçuk Sanat evinde oyunculuk eğitimi aldığı bilinmektedir. 2013 yılında Fox TV tarafından yayınlanan bir dizi olan Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde, tecrübelerini kazanarak, daha sonra da Güzel Köylü Dizisinde Gizem Karaca ile başrollerini başlayarak, komedi ve aşk dizisi kolu olarak, bu dizide pek çok başarıya imza attığı bilinmektedir. Yakışıklı oyuncu birçok gençlik dizisinde başrol almış ve bunun yanında en ünlü dizilerde de yan roller alarak adından sıkça söz ettirmiştir. Bunun yanı sıra çeşitli reklam filmleri ile son zamanların en popüler reklam yüzleri arasındadır.

Berk Cankat

Berk Cankat

Türkiye güzeli ile başrollerini paylaşan Berk CANKAT, Güzel Köylü dizisinden önce de Medcezir Dizisinde Cem karakteri ile ekranlarda rol almıştır. Sizlere BERK CANKAT hakkında kişisel bilgiler vererek, biraz daha aydınlatalım.

Berk CANKAT Doğum Tarihi:

9 Mayıs 1984

Berk CANKAT Boyu:

185 cm

Berk CANKAT Kilosu:

75 kg

Berk CANKAT Göz Rengi:

Kahverengi

Berk CANKAT Burcu:

Boğa

Berk CANKAT Doğum Yeri:

Ankara

Berk CANKAT Eğitim Durumu:

Üniversite

Berk CANKAT kişinin sosyal medya hesapları

İnstgram: https://instagram.com/berkcankat/

Twitter : https://twitter.com/berkcankat

Facebook : https://www.facebook.com/BerkCankatGuncelSayfa

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın