Berk Atan Kimdir Nerelidir Kaç Yaşında?

Berk atan hayatı,berk atan biyografisi, berk atan gerçek hayatı,berk atan aslında kimdir nerelidir, berk atan göz rengi nedir.

Güneşin kızları dizisinden tanıdığımız savaş karekteriyle oynayan berk atan aslında kimdir.

BERK ATAN GERÇEK HAYATI ? KİMDİR ? NERELİDİR ?
Baba tarafı Boşnak olan Berk Atan 26 Eylül 1991 yılında İzmir-Bornova’da dünyaya gelmiştir. Liseyi Sıdıka Rodop lisesinde okuyan Berk Atan üniversite öğrenimini ise Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümünde halen devam etmektedir. 2011 Best Model of Turkey yarışmasında derece alan Berk Atan’ın yolu açılmış ve dizilerde boy göstermeye başlamıştır. Yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çeken Berk Atan, Herşey Yolunda Merkez dizisinde başrolü canlandırmıştır. Oyunculuk eğitimi almak isteyen Berk Atan Mahşer-i Cümbüş tiyatro ekibinden oyunculuk dersleri almıştır.

Dizinin yaz dizisi olması ve reyting alamaması dizisinin yayından kaldırılmasına sebep olnuşsa da Berk Atan’ın daha sonra bir çok projede yer almış olarak gördük. Yeni sezonda Güneş’in Kızları dizisinde Savaş karakterini canlandıran Berk Atan, dizide Güneş’in asi kızı olan Nazlı ile büyük bir aşk yaşayacak.

Doğum Tarihi : 26 Eylül 1991

Yaşı : 24

Doğum Yeri : İzmir – Bornova

Burcu : Terazi

Boyu : 189 cm

Kilosu : 83 kg

Göz Rengi : Kahverengi

 

 

Berk Atan İle Soru Cevap Röpartojı;

* Fırsat bulur bulmaz İzmir’de aldın soluğu. Yoksa İstanbul’a alışamadın mı?

– Sorma… (gülüyor) İstanbul’u seviyorum aslında ama yine de İzmir’in yerini hiçbir şehir tutmuyor. Havasını, suyunu ve tabii ki kızlarını çok özlüyorum! (gülüyor)

* Ne o İstanbul’un kızları güzel değil mi?

– Güzel tabii ama İzmir’inkiler kadar olamaz!..

* Yarışma sonrası hayran sayın artmıştır herhalde…

– (gülüyor…) İlginin arttığı bir gerçek… Tanışmak, birlikte fotoğraf çektirmek isteyenler çok arttı. Bu ilgi çok hoşuma gidiyor, ne yalan söyleyeyim… (gülüyor)

RAKİPLERE GÖZDAĞI

* Yakışıklılığına diyecek yok, adın da “Barbie’nin Ken’i”ne çıkmış!

– Evet… Özellikle İstanbul’da böyle anılır oldum… Yarışma ve sonrasında Ken’e benzettiler beni… Bundan sonra Berk değil de Ken diye anılırsam hiç şaşırmayacağım…

* Gelelim 8 Aralık’a… ‘Best Model Of The World’ için hazır mısın?

– Evet…. Yine hummalı bir çalışma süreci başladı benim için… Bir aylık yoğun bir programa giriyorum. Türkiye birinciliğine nasıl hazırlandıysam, dünya birinciliğine de öyle hazırlanıyorum. Kimsenin yüzünü kara çıkarmayacağım.

* Yarışma bu yıl İstanbul’da düzenlenecek… Bu da kendine güvenini artıyor olmalı?

– Kesinlikle… Yarışma iç sahada… Her ne kadar rakiplerimi görmesem de kendime çok güveniyorum. Dünya birinciliğini alacağım!

MODA HAFTASI

* Burada da birincilik senin olursa artık sırtın yere gelmez…

– Öyle tabii… Ama benim için önemlisi ‘Best Model Of Turkey’ birinciliğiydi. Ancak dünya birinciliğini kazanmak da büyük bir artı oluşturur tabii ki…

* Yurtdışı demişken, Ocak’ta Paris Moda Haftası’na katılacaksın… Dünyaca ünlü modacıların defilesinde yer almak seni heyecanlandırmıyor mu yoksa?

– Tabii ki heyecanlanıyorum. Hatta bu benim ilk yurtdışı deneyimim olacak. Zaten bu yarışmada birinci olmasaydım, gidemeyecektim.. Erkan Özerman, yarışmanın birincilerini götürüyor çünkü…

* Yurtdışındaki bir ajanstan teklif gelse değerlendirir misin peki?

– Düşünmüyorum açıkçası… Gelse de gitmem sanırım… Çünkü kariyerimi oyunculukla Türkiye’de sürdürmek istiyorum.

* Modellik yapmayacak mısın?

– Yapacağım ancak sadece çok özel projeler olduğunda yapmayı düşünüyorum. Geri kalan tüm zamanımı oyunculuğa ayırmayı planlıyorum.

KALICI OLMA İSTEĞİ

* Bir önceki röportajımızda oyunculuk eğitimi alacağını söylemiştin… Başladın mı?

– Henüz değil, ama en kısa zamanda başlayacağım. Şu an için oyuncu koçu araştırıyoruz. Zaten eğitim almadan bu işe girmeyi düşünmüyorum.

* Yarışma sonrasında teklif yağmuru yaşamıştın oyunculuk için…

– Evet… İstanbul’da Ataberk Oral menejerliğimi yapıyor. Birkaç yapım şirketiyle görüştük bile… Ama dediğim gibi, eğitim almadan başlama taraftarı değilim. Nasıl yarışma için çaba sarf ettiysem ve çok çalıştıysam, oyunculuk için de aynı şeyi yapacağım. Çalışmadan başarı olmaz… Eğer oyunculuk anlamında başarı ve kalıcılık istiyorsam çok çalışmam şart.

5 SENENİN UĞURU

* Peki eğitim aldıktan sonra, nasıl bir proje ile oyunculuğa adım atmak istiyorsun?

– Malum, Türk toplumu, entrikayı sever, hele de aşk entrikasıysa… Zengin oğlan fakir kız tamlamaları, masalsı hikayeler çok tutuluyor. Sanırım, benim de tercihim bu yönde olacak… Aşk entrikası olan bir dizi ya da bir sinema filmi içinde olabilirim.

* Best Model’de birinci olan ve şu an dizilerde başrolleri üstlenen  birçok yakışıklı var. 5 senenin bir de uğuru var… Sen de bu uğurdan nasipleniyorsun…

– Öyle görünüyor… (gülüyor) Best Model’in 10. senesinde Kenan İmirzalıoğlu, 15. senesinde Kıvanç Tatlıtuğ, 20. senesinde Burak Özçivit, 25. senesinde de ben…(gülüyor) Bu anlamda bana da uğurlu gelecek, diye düşünüyorum. Bakalım, zaman ne gösterecek?

* Bu üçlüyle bir araya geldin mi hiç?

– Hayır… Ama bir araya gelsek güzel bir aktivite olurdu, o kesin…(gülüyor)

Berk Atan Sosyal Medya Hesapları;

Berk Atan Twitter Hesabı: https://twitter.com/berkatan

Berk Atan İnstgram Hesabı: https://instagram.com/berkatan/

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın