Beren Gökyıldız Kimdir?

Beren Gökyıldız Kimdir?

29 Eylül 2009 doğumlu olan Beren Gökyıldız oynadığı diziler ile seyircilerden tam not almayı başarmış çocuk oyuncudur. 7 yaşını yeni bitiren Gökyıldız şu an ilköğretim eğitimine devam etmektedir.

Kocamın Ailesi dizisinde 6 yaşında olan oyuncunun roldeki ve gerçek hayatındaki bilgili ve konuşkan karakteri izleyicilere güzel ve eğlenceli zamanlar geçirtmiştir. 57 bölüm yayınlanmış olan dizide Pelin karakterini 57 bölüm aktif rol alarak başarılı bir şekilde canlandırmıştır.

Yeni Diziden Önce Komedi Programı

Beren Gökyıldız yeni dizisi Anne dizisi yayınlanmaya başladı. Bu dizinin yayınlanmasından önce yetenekli ve sevilen küçük oyuncu Beren Gökyıldız, Güldür Güldür Show’un çok sevilen ve çocuklarla yapılan Güldüy Güldüy Show programında yer alarak bu alanda da yeteneklerini izleyicilere sergiledi.

Beren Gökyıldız yeni dizisinde Cansu Dere ve Vahide Perçin ile birlikte oynayarak izleyicilerin beğenisini kazanmaya devam edecek gibi görünüyor. Dizinin konusu gereği evlat edinilmek istenen Tuğçe adındaki bir çocuğu canlandıracak olan Beren’in bu dizisini izleyiciler özellikle beklemektedirler.

beren-gokyildiz-kimdir

Sosyal Medyada Beren Gökyıldız

Beren, küçük yaşında yeteneği, bilmiş tavırları ile seyircilerin ilgisini kısa sürede üzerinde toplamış ve onların hayranlıklarını kazanmış bir oyuncudur. Ailesi tarafından yönetilen ve sevenleri ile dizi dışında da buluşmayı sağlayan sosyal medya hesapları büyük ilgi görmektedir.

Beren Gökyıldız İnstagram, Facebok gibi oldukça yaygın ve aktif kullanıcısı bulunan sosyal paylaşım sitelerinde, ailesinin yönetiminde gerçek sayfalara sahip çocuk oyuncu olarak hayranlarına ulaşmaktadır.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın