Begüm Topçu Kimdir?

Begüm Topçu Kimdir?

Begüm Topçu 3 Haziran 1985 yılında Ankara’da dünyaya geldi.  İki kardeşi olan oyuncunun 1 tane de ablası vardır. Aslen Ankaralı olan ünlü oyuncu Ankara’da Seyranbağlar Süper Lisesi’nde lise eğitimini tamamlamıştır. Lise bittikten sonra Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı’na giriş yapan Begüm Topçu 2007 yılında üniversiteden mezun oldu.

Begüm Topçu’nun boyu 1.58 cm, kilosu 46’dır. Doğru insanı aradığını her fırsatta belirten Begüm Topçu 3 yıllık sevgilisi Cantuğ Tunay ile 2014 yılında dünya evine girdi. Düğünlerine pek çok oyuncunun katıldığı Begüm Topçu’nun saçları sarı, gözleri ise kahverengidir. 31 yaşındaki Begüm Topçu başarılı bir oyuncudur.

begum-topcu-kimdir

Begüm Topçu’nun Ekran Hayatı

Dizi oyunculuğu yapan Begüm Topçu’nun en büyük hedefi Türk sinemasının en önemli oyuncularından biri haline gelmektir. Birçok dizi teklifi aldığını belirten güzel oyuncu gelen teklifleri değerlendirirken olukça seçici davrandığını belirtmektedir.

“Deniz Yıldızı” adlı diziyle herkesin tanıdığı bir isim haline gelen Begüm Topçu başarılı bir oyunculuk performansı sergilemiştir.

Begüm Topçu’nun Rol Aldığı Projeler

Begüm Topçu’nun rol aldığı en popüler proje Deniz Yıldızı’dır. “Deniz Yıldızı” dizisinin yanı sıra “Hoş Geldin” isimli bir çocuk programında sunuculuk görevini üstlenen Begüm Topçu, “Er Meydanı” adlı programda ve “Kınacılar Konağı” adlı dizide rol almıştır.

Başarılı oyunculuk performansıyla pek çok kişi tarafından çok beğenilen Begüm Topçu’nun hayran kitlesi bir hayli fazladır.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın