Begüm Birgören Kimdir? Kaç Yaşında Nerelidir? Bir Deniz Hikayesi Zeynep Kimdir

Kanal D’nin yeni dizisi Bir Deniz Hikayesin’de Begüm Birgören  1982 İstanbul doğumludur ve 33 yaşındadır. Ömre Bedel dizisinde hayat verdiği Ömür karakteri ile tanınır. Son olarak kısa süre içinde final yapan 2013 yapımı Kaçak dizisinde rol almıştır.

Begüm Birgören Bir Deniz Hikayesi dizisinde Emir Berke Zincidi’nin canlandıracağı Deniz karakterinin annesi Zeynep’i canlandıracaktır.

Kanal D’nin yeni dizisi Bir Deniz Hikayesin’de Zeynep Karakterini canlandıran Begüm Birgören 1982 yılında Eskişehir’de doğmuştur. Asıl adı Ayşe Begüm Birgören olan güzel oyuncu 33 yaşındadır.
Begüm Birgören’in annesinin mesleği Öğretmenlik, babasının mesleği ise Ekonomistir.Anne tarafından Çerkez’dir.13 Yaşına geldiği sıralarda Müjdat Gezen Sanat Merkezi kursuna giriş yapmıştır.Liseyi Fenerbahçe lisesinde okumuş ardından Üniversiteyi Bahçeşehir Üniversitesi Görsel Sanatlar bölümünde tamamlamıştır.Yüksek Lisansını halen Kadir Has Üniversitesi’nde sürdürmektedir

Begüm Birgören resimleri

Begüm Birgören Yaşı: 33

Begüm Birgören Boyu: 1,66

Begüm Birgören Kilosu: 52

Begüm Birgören instagram: https://instagram.com/begmbrgren

Begüm Birgören twitter: https://twitter.com/

Begüm Birgören Kimdir? Kaç Yaşında Nerelidir? Bir Deniz Hikayesi Zeynep Kimdir

Begüm Birgören’in Oynadığı Diziler 

2013 – Göl Zamanı

2013 – Kendime İyi Bak

2013 – Kaçak

2012 – Ağır Roman Yeni Dünya

2011 – Türkan

2009 – Ömre Bedel

2008 – Ali’nin Sekiz Günü

2008 – Mert ile Gert

2008 – Nokta

2007 – Karayılan

2006 – Kırık Kanatlar

2005 – Sen Ne Dilersen

2005 – Seher Vakti

Begüm Birgören Kimdir? Kaç Yaşında Nerelidir? Bir Deniz Hikayesi Zeynep Kimdir

bir deniz hikayesi zeynep, bir deniz hikayesi zeynep kimdir, bir deniz hikayesi zeynep resimleri, bir deniz hikayesi dizisi zeynep kim, bir deniz hikayesi zeynep gerçek adı, bir deniz hikayesi dizi oyuncuları, begüm birgören kimdir, begüm bir gören biyografi, Begüm Birgören resimleri, begüm birgören hangi dizilerde oynadı, begüm birgören boyu kilosu kaç, begum birgoren

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın