Batuhan Ekşi Kimdir?

Batuhan Ekşi Kimdir?

13 Ekim 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Batuhan Ekşi 26 yaşındadır. Batuhan Ekşi’nin  boyu 1.86 cm, kilosu ise 73’tür. Bekar olan ünlü oyuncu aslen İstanbulludur. Saçları siyah, gözleri kahverengi olan ünlü oyuncunun burcu ise terazidir. Batuhan Ekşi’nin sevgilisi olmayıp bekardır.

Çocukluk dönemlerinden itibaren oyuncu olmayı düşünün Batuhan Ekşi üniversiteye geç başlamıştır. 25 yaşında iken üniversiteden mezun olan ünlü oyuncunun annesi ve babası yıllar önce boşanmıştır. Ünlü oyuncunun bir tane ablası bulunmaktadır. Batuhan Ekşi annesi ve annesinin eşi ile birlikte yaşamaktadır.

Üniversite eğitimini Güzel Sanatlar Fakültesinde alan oyuncu oyunculuk dersleri de almıştır. Akademi 35,5’ta eğitim alan Batuhan Ekşi burada Vahide Perçin ile tanışmış ve oyunculuk dersi almıştır.

batuhan-eksi-kimdir

Batuhan Ekşi Oyunculuğa Nasıl Başladı?

Batuhan Ekşi’nin oyunculuk kariyeri ilk olarak 2011 yılında oynamış olduğu Sihirli Annem dizisi ile başladı. Bu dizi ile üne kavuşan Batuhan Ekşi daha sonra pek çok dizide rol alarak oyunculuğunu sergileme fırsatı buldu.

Batuhan Ekşi’nin Rol Aldığı Diziler

Batuhan Ekşi kısa sürede pek çok dizide boy gösterdi. Batuhan Ekşi’nin rol aldığı diziler arasında; 2011 Sihirli Annem, 2012 İntikam, 2013 Medcezir, 2015 Yaz’ın Öyküsü, 2015 Göç Zamanı ve 2016 yılında Kalbimdeki Deniz dizisi bulunmaktadır. Kalbimdeki Deniz adlı dizi şu an Fox Tv’de yayınlanan başarılı diziler arasında yer almaktadır.

1 Yorum

  1. Bahri 28 Ocak 2018

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın