Barış Kılıç Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Barış Kılıç Kimdir

Barış Kılıç’ın Hayatı : Evli ve 2 çocuk babası olan Barış Kılıç şu anda 37 yaşında bir oyuncudur. Babası emekli öğretmen i olan Kılıç iki tane de kız kardeşe sahiptir. Kız kardeşinin mesleği fizyoterapist iken ablası psikolojik danışmandır. Bu yaşına kadar birçok eğitim almış ve birçok dizide rol almıştır. Oyunculuk hayatına Kadir İnanır’ın da rol almış olduğu Bütün Çocuklarım adlı dizi ile başlayan Kılıç, devamında da Merhaba Hayat dizisinde rol almıştır. Ancak asıl ününü Adını Feriha Koydum dizisi ile getiren yakışıklı oyuncu 2014-2015 sezonunun en çok izlenen dizilerinden olan Güllerin Savaşı dizisindeki başrolü ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

Barış Kılıç’ın Doğum Tarihi: 1978 yılının 21 Şubat günü dünyaya gözlerini açan Barış Kılıç büyüdükçe oyunculuğa olan ilgisinin artmasıyla birlikte sonunda bir oyuncu olmuştur.

Barış Kılıç’ın Boyu: 190

Barış Kılıç’ın Kilosu: 83

Barış Kılıç’ın Göz Rengi: Kahverengi

Barış Kılıç’ın Burcu: Balık burcu olan Barış Kılıç balık burçlarının narin ve zarif davranışlarını da almış yakışıklılığının yanı sıra kibarlığıyla da kadınların gözdesi olmuştur. Aynı zamanda balık burcunun duygusallığını da taşıyan Kılıç bu duygusallığını dizideki rollerine de yansıtmaktadır.

Barış Kılıç’ın Doğum Yeri: Malatya’nın Erguvan şehrinde doğup büyüyen Barış Kılıç Malatya’yı oldukça sevmekte ve halen fırsat buldukça ziyaretine gitmektedir. Kıs bir süre sonra 1983 yılında ailesi ile birlikte İstanbul’a yerleşmiştir.

Barış Kılıç’ın Eğitimi: İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesini bitirmesinin ardından eğitimine devam etmek için Amerika’ya giderek lisan dilini geliştirmiş ve devamında tekrar Türkiye’ye dönüş yapmıştır. Daha sonra Yeditepe Üniversitesi’nde yüksek lisans yapmıştır.Üniversitenin ilk yıllarından itibaren oyunculuk  alanında ilgisini hisseden  Barış Kılıç, O dönemlerde reklam filmlerinde rol alıyordu. 2004 yılında  Kanal D ekranlarında Kadir İnanır’ın baş rolünü oynadığı “Bütün Çocuklarım” adlı dizide rol aldı.

 

Barış Kılıç resimleri

Barış Kılıç resimleri

Barış Kılıç’ın Sosyal Medya Hesapları:

Facebook: https://www.facebook.com/bariskilicfan   hesabından Barış Kılıç’ın nereye ne zaman gittiğinin duyuruları yapılmakta ve paylaşımları bulunmaktadır.

İnstagram: https://instagram.com/bariskilicofficial/   Barış Kılıç’ın fotoğraflarını kendi anasayfanızda görmek istiyorsanız takip edebilirsiniz.

Twitter: https://twitter.com/brskilic   Barış Kılıç’ın kendi paylaştığı ve yazdığı güncel durumlarını da yine kendi twitter sayfanızda görmek isterseniz takip etmeniz yeterli olacaktır.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın