Bade İşçil Kimdir?

Bade İşçil Kimdir?

Bade İşçil 8 Ağustos 1983 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Ailesi Romanya ve Bulgaristan kökenli olan Bade İşçil’in gözleri yeşil, saçları ise sarıdır. Annesi ve babası 1999 yılında boşanan Bade İşçil’in annesinin ismi Kadriye’dir.

Bade İşçil üniversite eğitimini Yeditepe Üniversitesi Moda Tasarımı üzerine almıştır. Bade İşçil’in boyu 1.73 cm’dir. 50 kilo ağırlığında  olan Bade İşçil 33 yaşındadır.

Bade İşçil iş adamı Malkoç Sualp ile 31 Mayıs 2013 tarihinde dünya evine girdi. Yapmış olduğu evlilikten Azur isminde bir erkek çocuğu olan Bade İşçil eşi Malkoç Sualp ile yollarını ayırdı.

Bade İşçil’in en büyük hayali kendisine ait bir moda evi açmaktır. Reklam filmlerinde de boy gösteren Bade İşçil yürüyüş yapmayı çok sevmektedir.

bade-iscil-kimdir

Bade İşçil’in Ekranlarla Tanışması

Bde İşçil’in ekran karşısına çıktığı ilk program “Evlere Şenlik” programıdır. Sunuculuk yapan Bade İşçil daha sonra oyunculuğa merak sarmıştır.

Ünlü yönetmen Andaç Haznedaroğlu tarafından keşfedilen Bede İşçil ilk olarak “Gülpare dizisinde” rol almıştır. Bu dizide başarılı bir performans sergileyen ünlü oyuncu herkesin tanıdığı bir isim haline geldi.

Bade İşçil’in Rol Aldığı Diziler

Bade İşçil’in rol aldığı dizi sayısı fazla değildir. İlk olarak 2006 yılında “Gülpare” dizisinde rol alan ünlü oyuncu 2007 yılında “Metropol Cafe” adlı dizide oynamıştır.

2009 yılında “Ezel”, 2011 yılında ise “Kuzey ve Güney” dizilerinde başarılı bir performans sergilemiştir.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın