Ayşe Hatun Önal Kimdir?

Ayşe Hatun Önal kimdir? Ayşe Hatun Önal nereli, Ayşe Hatun Önal kaç yaşında, göz ve saç rengi nedir, Ayşe Hatun Önal vikipedi, evlimidir? sevgilisi veya eşi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak ettikleriniz kimdirki.com da..

Yazar kadromuz ile birlikte Ayşe Hatun Önal biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Ayşe Hatun Önal

      Manken, aktris ve pop müzik şarkıcısı.

Ayşe Hatun Önal, 29 Temmuz 1978’de Adana’da dünyaya geldi. Adana Borsa Lisesi’nden mezun olduktan sonra Eskişehir Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünü kazandı.

İş hayatına, üniversite yıllarında özel bir holdingin Halkla İlişkiler Sorumlusu olarak başlangıç yapan Önal, ikinci sınıftan sonra hayallerini gerçekleştirmek arzusuyla eğitimine son verdi.

1999 yılında Kanal D’nin düzenlediği Miss Turkey ’99 yarışmasında Türkiye Birinci Güzeli seçildi ve mankenlik mesleğine başladı. Uzun süre mankenlik yaptıktan sonra, Can Gürzap’tan diksiyon dersleri alarak özel bir kanalda sunuculuk yaptı.

En büyük hayali olan müzik dünyasına, “Sonunda” adlı albümü ile girdi. Universal Müzik ile anlaşılarak piyasaya çıkarılan albüm’ün çıkış parçası olan “Çeksene Elini”‘nin sözlerinide kendisi yazdı.

İkinci stüdyo albümü Sustuysam’ı Sony etiketiyle 2008 yılında yayınlayan Ayşe Hatun Önal, müzik kariyerine devam etmektedir.
Ayşe Hatun Önal burcu nedir: Aslan
Ayşe Hatun Önal mesleği: Model, Dizi Oyuncusu
Ayşe Hatun Önal kaç yaşında: 27.Temmuz.1978
Ayşe Hatun Önal ölüm tarihi:
Ayşe Hatun Önal biyografisin de eksiklik veya eklemek istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın