Aylin Kabasakal Kimdir?

Aylin Kabasakal Kimdir?

Aylin Kabasakal  1 Ocak 1974 yılında Slmanya’da dünyaya geldi. 42 yaşında olan güzel oyuncu Aylin Kabasakal oyunculuk üzerine eğitim almıştır. Dokuz Eylül Üniversitesi tiyatro bölümünden mezun olan Aylin Kabasakal’ın boyu 1.67 cm, kilosu ise 59’dur.

Okulunu  tamamladıktan sonra pek çok tiyatro oyununda rol alan Aylin Kabasakal’ın saçları kumral, gözleri ise kahverengidir. Aylin Kabasakal 2009 yılınsa Nazif Sevim ile evlenmiştir. 2012 yılında çiftin oğulları dünyaya gelmiş ve oğullarına Serhan ismini vermişlerdir.

Aylin Kabasakal Kimdir?

Aylin Kabasakal’ın Oyunculuk Kariyeri Nasıl Başladı?

Oyunculuğun yanı sıra sunuculuk görevlerini de üstlenen Aylin Kabasakal birçok program sunmuştur.

2010 yılında Mutfakta Ben Varım, 2011 yılında ise Sen Ben isimli programları sunan Aylin Kabasakal sunuculuktaki başarısı kadar oyunculuktaki başarısıyla da çok konuşulan isimlerden biridir. Aylin Kabasakal ilk olarak 1996 yılında “Tatlı Kaçıklar” adını taşıyan dizide rol almıştır.

Aylin Kabasakal’ın Rol Aldığı Dizi ve Filmler Nelerdir?

Aylin Kabasakal’ın rol aldığı dizi ve filmler arasında; Tatlı Kaçıklar, Dostlar Pasajı, Ruhsar, Kayıkçı, Kaçıklık Diploması, Çifte Bela, Ömerçip, Cennet Mahallesi, Baba Ocağı, Görgüsüzler, Eş Ruhumun Eş Zamanı, Güzel Köylü ve Hanım köylü adlı dizilerde yer almıştır.

Aylin Kabasakal pek çok dizi projesinde başarılı bir oyunculuk performansı sergilemiştir. Aylin Kabasakal şu anda Atv’de yayınlanan “Gözüm Sende” adlı bir evlilik programı başarıyla sunmaya devam etmektedir.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın