Aybüke Pusat Kimdir?

Aybüke Pusat Kimdir?

Aybüke Pusat 25 Şubat 1995 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Oldukça genç bir oyuncu olan  Aybüke Pusat 2014 yılında Miss Turkey yarışmasına katıldı ve üçüncülük elde etti. Bir anda herkesin tanıdığı bir isim haline gelen Aybüke Pusat daha sonra Miss Earth’a katıldı.

Üniversite eğitimini almayı sürdüren Aybüke Pusat devlet konservatuarını bitirmiştir. Aybüke Pusat’ın boyu 1.72 cm, kilosu ise 48’dir.

Boğa burcu olan Aybüke Pusat Anadolu Üniversitesi işletme bölümü okumaktadır. İngilizce’yi üst düzeyde bilen Aybüke Pusat’ın saçları ve gözleri kahverengidir. Aybüke Pusat evli değildir.

Aybüke Pusat Kimdir?

Aybüke Pusat Hakkında Bilinmeyenler

Aybüke Pusat Ankara Devlet Konservatuarı’nda bale üzerine eğitim aldı. Birçok eserde kendisine yer bulan Aybüke Pusat genç ve yetenekli bir balecidir.

Güzellik yarışması sonrasında herkesin tanıdığı bir isim haline gelen Aybüke Pusat dans ve baleyle ilgisini hala sürdürmektedir. Spikerlik ve sunuculuk eğitimi de alan Aybüke Pusat pek çok dizide önemli roller üstlenmiştir.

Aybüke Pusat’ın rol Aldığı Dizi ve Filmler

Yaşı genç olmasına rağmen herkesin bildiği projelerde yer almayı başaran Aybüke Pusat’ın rol aldığı diziler arasında; Medcezir, Beş Kardeş ve O Hayat Benim dizileri vardır.

“Medcezir” dizisinde Elif rolünü canlandıran Aybüke Pusat, “O Hayat Benim” dizisinde Zeynep rolüyle herkes tarafından çok beğenilmiştir. Aybüke Pusat başarılı oyunculuğu sayesinde herkes tarafından dikkat çeken bir oyuncudur.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın