Aybüke Pusat Kimdir?

Aybüke Pusat kimdir? Aybüke Pusat nereli, Aybüke Pusat kaç yaşında, göz ve saç rengi nedir, Aybüke Pusat vikipedi, evlimidir? sevgilisi veya eşi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak ettikleriniz kimdirki.com da..

Yazar kadromuz ile birlikte Aybüke Pusat biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Aybüke Pusat

Aybüke Pusat, 20 Mayıs 1995 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Hacettepe Üniversitesi Bale Bölümünde eğitimine devam etmektedir. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesinde İşletme bölümünde okumaktadır.

Aybüke Pusat balerin olarak, La Bayadere, Diana Et Faction ve Fındıkkıran gibi ünlü eserlerde rol almıştır.

2014 yılında düzenlenen Elidor Miss Turkey Güzellik Yarışmasına katıldı ve 15 Mayıs 2014 tarihinde düzenlenen finallerde birinci Amine Gülşe olurken Aybüke Pusat üçüncü oldu.

Oyunculuk dersleri aldıktan sonra; Eylül 2014 yılında başrollerinde Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya ve Barış Falay’ın olduğu 2. Sezon “Medcezir” dizisinde Elif karakterini canlandırdı.

Filmleri ve Dizileri :
2013 – Medcezir

Aybüke Pusat burcu nedir: Boğa
Aybüke Pusat mesleği: Dansçı, Dizi Oyuncusu
Aybüke Pusat kaç yaşında: 20.Mayıs.1995
Aybüke Pusat ölüm tarihi:

Aybüke Pusat biyografisin de eksiklik veya eklemek istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın