Aybike Turan Kimdir?

Aybike Turan Kimdir?

Aybike Turan 17 Şubat 1988 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Gözleri ve saçları kahverengi olan Aybike Turan’ın boyu 1.72 cm, kilosu ise 50’dir. Haliç Üniversitesi’nde oyunculuk üzerine yüksek lisans eğitimi alan Aybike Turan kova burcudur.

Aslen İzmirli olan güzel oyuncu lise eğitimi sonrasında Sabacı Üniversitesi’nde eğitim almak üzere İzmir’den İstanbul’a gitmiştir.   Üniversite yıllarında tiyatro ile ilgilenmeye başlayan Aybike Turan arkadaşlarıyla birlikte tiyatro kulübünde yer almıştır.

Hem kaliteli oyunculuğu hem de güzelliğiyle herkesin dikkatini çekmeyi başaran Aybike Turan tiyatrodan sonra dizilerde oyunculuk yapmaya başladı.

Aybike Turan Kimdir?

Aybike Turan’ın Ekran Hayatı Nasıl Başladı?

Aybike Turan ilk olarak “Arka Sıradakiler” adlı dizide rol almıştır. Burada başarılı ve uzun soluklu bir oyunculuk deneyimi geçiren Aybike Turan daha sonra “Adını Kalbime Yazdım” adlı diziden gelen teklifi kabul etmiş ve bu dizide güzel bir oyunculuk performansı sergilemiştir.

Aybike Turan’ın Rol Aldığı Dizi ve Filmler Nelerdir?

Aybike Turan’ın rol aldığı diziler arasında; Arka Sıradakiler, Muhteşem Yüzyıl, Adını Kalbime Yazdım, Melek ile Serhat ve Yüksek Sosyete adlı diziler bulunmaktadır.

“Melek ile Serhat” ve “Yüksek Sosyete” dizileri 2016 yılında çekilmiş diziler olup hala yayınlanmaya devam etmektedir.

“Yüksek Sosyete” adını taşıyan dizide Sude karakterine can veren Aybike Turan hem başarılı oyunculuğu hem de kaliteli oyunculuk performansıyla seyircilerin dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın